Вивчити рідну мову українським дітям допомагають китайці

Поділитися

Вивчити рідну мову українським дітям допомагають китайці. На прилавках іграшкових магазинів більшість товарів завезена саме з Китайської Народної Республіки. Частина цих виробів сприяє кращому засвоєнню математики та алфавіту нашими дітьми. До прикладу, лялька «Катеринка» окрім абетки, розповідає вірші та співає українською.

Лялька «Катеринка» – ганьба для діючої влади в Україні, стверджує голова Тернопільської обласної Асоціації Жінок Лариса Римар. Адже про розвиток майбутнього покоління нашої держави повинні піклуватися саме українці, а не китайці. Теперішній уряд на чолі з Президентом Віктором Януковичем та Прем’єр-міністром Миколою Азаровим, за словами Лариси Римар, занапастили гуманітарну сферу в Україні і насміхаються з рідної мови.

Лариса Римар: «Я не можу собі уявити, що, скажімо, канцлер Німеччини чи прем’єр-міністр будь-якої іншої країни на суржику звертався до своєї нації».

Окрім гуманітарної сфери, в Україні спостерігається «застій» і в економіці. У 2010 році криза стала катастрофою. Запроваджені діючою владою реформи спрямовані лише на погіршення життя українців, стверджує заступник голови Тернопільського обласного осередку політичної партії «Фронт змін» Юрій Юрик.

Юрій Юрик: «На превелике диво, покращення життя не настало вже сьогодні. Можна впевнено сказати, що протягом 2010 року українці стали однією з найбідніших націй у Європі. Найбіднішими є молдавани, ну а ми на передостанньому місці. Тільки на продукти харчування за минулий рік ціни зросли на 260%. Це, по великому рахунку, безпрецедентний факт. Ми останнім часом чуємо від Азарова щодо ціни на гречку – що вона стабільна, що все нормально, тоді як дійсність виглядає іншою. Китайцям треба подякувати не тільки за ляльки, а й за гречку, яку вони до нас постійно експортують. Китайці вже рятують нас від голоду».

Прем’єр-міністр та його команда ніяк не реагують на масові арешти молодих націоналістів. За рік правління Миколи Азарова розпочалися політичні переслідування українських письменників, поетів та істориків. У державі впроваджують «проросійські» ініціативи, стверджує депутат Тернопільської обласної ради, лідер Громадського руху «За Україну!» Степан Барна.

Степан Барна: «Ми маємо ситуацію, коли в країні реалізовується політика, яка спрямована не тільки на централізацію влади, а більше того – на впровадження системи авторитаризму. На мою думку, сьогодні в країні складається така система, що виглядає так, що наша влада сьогодні практично копіює прийняття системи законів сусідньої Росії».

В Україні збільшилась кількість безробітних людей, погіршилась медицина та освіта, а переписані шкільні підручники на російський лад – це явний приклад безкарності теперішньої влади, запевняють представники політичних сил. Річницю прем’єрства Миколи Азарова вони назвали роковинами та оцінили «нулем».

ІНТБ

Тернопільщина відзначить 125-річчя письменниці Іванни Блажкевич

Проти чиновника Тернопільської міськради порушено справу