ЖЕКи ПП «Дружба сервіс-житло 1», КЖЕП «Залізничник» та ТОВ «КК Коменерго-Тернопіль» потрапили у немилість міського голови Тернополя

Поділитися

З метою покращення якості надання послуг житлово-комунального господарства міський голова Сергій Надал неодноразово заявляв про те, що із кількома ЖЕКами, на адресу яких надходить найбільше скарг від мешканців Тернополя, міська рада розірве угоди. Будинки та прилеглі території, що належали цим ЖЕКам, будуть передані на баланс інших підприємств. Усім працівникам ЖЕКів, з якими будуть розірвані угоди, запропонують роботу на іншому підприємстві.

Проаналізувавши дзвінки тернополян на диспетчерську службу міської ради (тел. 1580) уже зафіксовано три ЖЕКи, на роботу яких зараз мешканці Тернополя нарікають найчастіше. Зокрема, найбільше скарг та звернень тернополян з приводу аварійних ситуацій, електропостачання, водопостачання, благоустрою та роботи ліфтів було зафіксовано у наступних ЖЕКах: ПП «Дружба сервіс-житло 1», КЖЕП «Залізничник» та ТОВ «КК Коменерго-Тернопіль» сектор 2.

На даний час проводиться коплексна перевірка усіх ЖЕКів Тернополя та детально вивчається зміст скарг тернополян щодо їх роботи. За результами перевірки з підприємствами-порушниками будуть розірвані угоди, повідомляє сайт міської ради.

Окрім цього, кожен небайдужий тернополянин, який хоче долучитися до покращення житлово-комунальних послуг у нашому місті може стати громадським інспектором ЖКГ і звітувати про якість надання послуг в управління житлово-комунального господарства за тел. 52-58-48.

 

Надал таки розпочне підігрів тротуарів. З науковцями технічного університету

Порушення на… старті