Порушення на… старті

Поділитися

КРУ в Тернопільській області провело ревізіюДП «Зарубинський спиртовий завод»

Проведеною ревізією встановлено порушень фінансової дисципліни на загальну суму 5450,4 тис. грн. Тривалий період його колектив лихоманило.  Нарешті і завод запрацював. Але… старі хвости далися взнаки.

Так, на балансі підприємства рахується сировина (зерно пшениці та кукурудзи) в кількості 358,15 т на загальну суму 325,5 тис. грн. Вказана сировина була придбана в 2009 р.  Однак на виробництво зазначена сировина використана не була, і в результаті незабезпечення відповідних умов для зберігання, вона стала непридатною для подальшого  використання у виробництві,  що засвідчив висновок фітосанітарної експертизи  проведеної Державною інспекцією з карантину рослин по Тернопільській області. Внаслідок недбалості підприємству завдано матеріальної шкоди на 390,6 тис. грн.

Порушуючи чинні нормативні документи, які регулюють питання нарахування і виплати заробітної плати, премій і допомог, за перевірений період працівникам підприємства безпідставно нараховано і виплачено 52,4 тис. грн., а також недораховано компенсаційних виплат і не проіндексовано заробітної плати на загальну суму 63,4 тис. грн..

Проведеною інвентаризацією встановлено недостачу 8 одиниць основних засобів загальною залишковою вартістю 6,97 тис. грн. та встановлено лишки основних засобів в кількості 36 одиниць на загальну суму 110,8 тис. грн.

Проведеною ревізією виявлено, що в 2009 році без застосування процедур державних закупівель підприємство здійснило закупівлі сировини на загальну суму 958,6 тис. грн.

З урахуванням середньозважених оптових цін на зерно пшениці на товарних біржах України та середніх цін виробників меляси, розрахована сума завданих збитків внаслідок закупівлі товарів без застосування відповідних процедур склала 417,8 тис. грн.

Матеріали ревізії скеровані до прокуратури Тернопільської області, повідомили “Про все” у  прес-служба КРУ в Тернопільській області

ЖЕКи ПП «Дружба сервіс-житло 1», КЖЕП «Залізничник» та ТОВ «КК Коменерго-Тернопіль» потрапили у немилість міського голови Тернополя

У Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти слабо розуміються на фінансах