111

У суді розглянута кримінальна справа, порушена  прокурором Підгаєцького району  cтосовно директора комунального підприємства.

Слідством  встановлено, що постановою районного суду начальника  одного з відділів  РДА притягнуто до адміністративної відповідальності у виді 40 годин громадських робіт  за керування автомобілем у нетверезому стані

На підставі направлення  кримінально-виконавчої інспекції  чиновника-порушника прийняв на роботу прибиральником директор комунального підприємства. Роботодавець погодив з інспекцією  графік виходу на роботу посадовця, хоча, той  до виконання громадських робіт так і не  приступив і прибиранням не займався.

Директор підприємства, діючи умисно в інтересах чиновника,  підписав та скріпив печаткою комунального підприємства завідомо неправдиві документи: табель-графік виходу на роботу та дані про виконану  роботу порушника.   Надалі, вищевказані підроблені  документи роботодавець подав у кримінально-виконавчу інспекцію, на підставі яких чиновника зняли з обліку, як такого, що відбув адміністративне стягнення у вигляді 40 годин громадських робіт.

Кримінальна справа , порушена  стосовно  директора комунального підприємства  за  ст. 364 (зловживання службовим становищем), ст. 366 (службове підроблення), ст. 382  (невиконання судового рішення)  Кримінального кодексу  України судом розглянута, винна особа засуджена.

Окрім цього начальника  відділу РДА притягнуто до дисциплінарної відповідальності та вжито заходів для виконання  ним рішення суду, повідомила “Про все”  прес-секретар прокурора областіЛеся Долішна

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.