111

Розпочався Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2011 році. Як відомо, він проводиться Державною службою з технічного регулювання України 9-й раз поспіль

Торік до загальнодержавного рівня дійшло 277 учасників, 65 з яких стали фіналістами, 94 – лауреатами та 118 – переможцями конкурсу. В їх числі було й 9 підприємств з Тернопільщини, 4 з яких: ТОВ «Стандартпарк», підприємець Шмата В. С, ПП «Галіт», ТОВ ПВФ «Електросвіт» здобули перемогу, 4 – підприємець Буячок В. М., ТОВ «Феро-пласт», підприємець Петрик А. П., ТОВ «Хутір ЛТД» стали лауреатами, а ПП «Консалтингова компанія «Капітал» – фіналістом Всеукраїнського конкурсу. Загалом же свої сили випробували 27 підприємств нашої області, усіх їх було відзначено відповідними дипломами та кубками.

Для участі в регіональному етапі конкурсу необхідно подати заявку та сформований пакет документів до регіональної конкурсної комісії. А щоб дати відповідь на усі запитання, які можуть виникнути у потенційних учасників конкурсу, 5 травня поточного року об 11.00 годині за адресою: м. Тернопіль вулиця Оболоня, 4, фахівці державного підприємства «Тернопільстандартметрологія» проведуть тематичний консультаційний семінар, на який запрошуємо усіх бажаючих. На ньому можна буде отримати більш детальну інформацію щодо умов участі, критеріїв оцінювання, ознайомитися з відповідними документами тощо.

За довідками звертатися за телефоном:  52-79-39

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.