111

12 000 гривень – саме таку суму хабара вимагала директор тернопільської загальноосвітньої школи. Гроші їй мав віддати житель обласного центру, який звернувся з проханням отримати в користування підсобні приміщення навчального закладу. За отриманий хабар керівник погодилися, щоб чоловік користувався ними без оформлення оренди – школа від оборудки не отримала б навіть найменшої вигоди. Оперативники обласного управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю, отримавши інформацію про вимагання грошей, втрутилися у перебіг подій.
Як розповів начальник підрозділу УДСБЕЗ в області полковник міліції Анатолій Лупійчук, йшлося про два гаражних приміщення. Саме там тернополянин захотів облаштувати склади для зберігання розсади овочевих культур.
У службовому кабінеті директор запросила обумовлені 12 000 гривень для започаткування справи. Щоб заволодіти хабарем, залучила посередника – працівника школи. Підлеглий послушно виконав вказівку та доповів директорці про передану йому суму. Отримавши бажане, жінка видала довідку з дозволом на користування підсобними приміщеннями навчального закладу.
Міліціонери затримали обох шкільних працівників та вилучили у них отримані гроші. Працівники прокуратури міста Тернополя за зібраними правоохоронцями матеріалами порушили кримінальну справу проти обох освітян за частиною 2 статті 368 КК України. Триває розслідування.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.