111

26 березня з метою виявлення здібної і обдарованої учнівської молоді, формування якісного контингенту вступників в Тернопільському національному технічному університеті ім.І.Пулюя була проведена олімпіада з математики, математики та фізики.

В олімпіаді взяли участь 70 учнів випускних класів , із них: 48 – з математики, 22 – з математики та фізики. Найбільше учасників було із підготовчого відділення нашого університету – 42 чол.

Олімпіада була проведена на належному організаційному рівні. Перевірка виконаних завдань і обробка результатів проводилась в автоматизованому режимі з використанням сучасної комп’ютерної і проекційної техніки, що дало можливість за лічені хвилини після виконання робіт отримати результати та визначити переможців, повідомляє сайт Тернопільського техуніверситету

Переможці олімпіади з математики:

  • 1 місце – Мудрик Іван Ярославович ( 95 балів), Ксьондзик Наталія Михайлівна ( 95 балів),
  • 2 місце – Головчинська Юлія Василівна ( 80 балів), Смажелюк Микола Вадимович ( 80 балів),
  • 3 місце – Стасюк Олена Богданівна (75 балів), Максимів Тарас Борисович (75 балів); Соколовський Андрій Іванович (70 балів); Дальський Віктор Вікторович (70 балів).

Переможці олімпіади з математики та фізики:

  • 1 місце – Биць Тарас Петрович (95 балів),
  • 2 місце – Теслюк Павло Петрович (75 балів),
  • 3 місце – Марціяш Микола Миколайович (70 балів), Ковальчик Максим Петрович (70 балів).

Одне перше, два других і три третіх місця зайняли слухачі підготовчого відділення.

Переможці були нагороджені дипломам, грамотами, пам’ятними сувенірами.

Результати університетської олімпіади з математики та фізики

№ п/п Прізвище, ім’я, по-батькові Назва навчального закладу К-ть балів
1. Биць Тарас Петрович ЗОШ №23 95
2. Теслюк Павло Петрович ЗОШ №29 75
3. Марціяш Микола Миколайович Українська гімназія 70
4. Ковальчик Максим Петрович Українська гімназія 70
5. Завойовська Оксана Ярославівна Українська гімназія 65
6. Філик Ярослав Степанович Українська гімназія 65
7. Шпитковський Михайло Володимирович Українська гімназія 60
8. Лесіцький Андрій Ярославович ТНВК школа-ліцей №13 55
9. Сукман юк Сергій Віталійович ЗОШ №19 50
10. Хміль Дмитро Петрович Козівська гімназія 45
11. Млинко Володимир Євгенович ЗОШ №25 40
12. Беловінцев Віталій Володимирович ЗОШ №23 40
13. Федів Олександр Володимирович ЗОШ №8 40
14. Кучинський Дмитро Романович Технічний коледж 40
15. Марчак Юлія Михайлівна ЗОШ№23 40
16. Смачило Андрій Богданович ЗОШ №23 40
17. Біловус Арсен Володимирович ЗОШ с.В.Глибочок 30
18. Лобур Григорій Миколайович ЗОШ м.Зборів 30
19. Бондар Володимир Анатолійович ЗОШ с.Заруддя 30
20. Коваль Андрій Васильович ВПУ№4 25
21. Штафірний Іван Васильович ЗОШ с. Озерна Зборівський р-н 20
22. Микита Петро Петрович Технічний коледж 15

Результати університетської олімпіади з математики

№ п/п Прізвище, ім’я, по-батькові Назва навчального закладу К-ть балів
1. Мудрик Іван Ярославович ЗОШ №16 95
2. Ксьондзик Наталія Михайлівна ЗОШ с.Підгороднє, Золочівський р-н 95
3. Головчинська Юлія Василівна с.В.Бірки ЗОШ 80
4. Смажелюк Микола Вадимович м.Буськ, Львівська обл. 80
5. Стасюк Олена Богданівна ЗОШ №10 75
6. Максимів Тарас Борисович ЗОШ №16 75
7. Соколовський Андрій Іванович ЗОШ м.Підгайці 70
8. Дальський Віктор Вікторович Українська гімназія 70
9. Демчук Тетяна Володимирівна с.В.Бірки ЗОШ 65
10 Лісовий Микола Юрійович ЗОШ №21 65
11 Водоп’ян Анна-Марія Анатоліївна Українська гімназія 65
12 Левчук Тамара Віталіївна ЗОШ с.Стриївка 65
13 Алексевич Олена Іванівна Школа-ліцей №13 60
14 Михальчишин Катерина Миколаївна ЗОШ №7 60
15 Бабій Андрій Миколайович ЗОШ с.Доброводи 60
16 Семків Ірина Дмитрівна ЗОШ смт.Дружба 60
17 Грат Ірина Юріївна ЗОШ м.Збараж 55
18 Корендій Олена Василівна ЗОШ с.В.Гаї 55
19 Бутрин Андрій Олегович ЗОШ с.Доброводи 55
20 Білінська Мирослава Олегівна Школа-ліцей №13 50
21 Старий Андрій Віталійович ЗОШ с.Заруддя Зборівський р-н 50
22 Крутиголова Богдан Іванович ЗОШ №9 50
23 Бігус Андрій Васильович ЗОШ м.Зборів 50
24 Марчук Валентина Михайлівна Технічний ліцей 50
25 Дідів Михайло Борисович ЗОШ №6 50
26 Миц Віталій Степанович 45
27 Ямна Руслана Григорівна ЗОШ с.Кобиловолоки 45
28 Саньоцький Олександр Віталійович ЗОШ №3 м.Теребовля 45
29 Новаковський Мар’ян Мирославович с.В.Бірки ЗОШ 40
30 Банах Володимир Ігорович Технічний ліцей 40
31 Пенчук Роман Миколайович ЗОШ с.Москалівка Лановецький р-н 40
32 Телев’як Юрій Богданович ЗОШ с.Доброводи 40
33 Макара Лілія Степанівна ЗОШ №14 35
34 Сторожук Артур Едуардович ЗОШ с.Дружба Теребовлянський р-н 35
35 Якубів Петро Степанович Яблунівська ЗОШ Гусятинський р-н 30
36 Блажків Андрій Іванович с.В.Бірки ЗОШ 30
37 Кирич Богдан Михайлович ЗОШ №13 30
38 Цяпа Назар Григорович ЗОШ №26 30
39 Грохольський Юрій Миколайович Технічний ліцей 25
40 Панас Андрій Ярославович Технічний коледж 25
41 Гураль Оксана Іванівна Технічний ліцей 25
42 Радецький Арсен Борисович с.В.Бірки ЗОШ 20
43 Паламарчук Святослав Ростиславович ЗОШ м.Копичинці 20
44 Подуст Тетяна Михайлівна ЗОШ №23 20
45 Богуславська Валентина Юліївна 20
46 Ліщук Ольга Володимирівна Білозірська ЗОШ Лановецький р-н 15
47 Сорока Назар Петрович ЗОШ с.В.Березовиця 15
48 Сеник Ярослав Андрійович ЗОШ с.Доброводи 10



Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.