111

28 квітня на засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради було прийнято рішення «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в м. Тернополі». Згідно з  рішенням, ціна на проїзд у громадському транспорті становитиме – 2 грн.

«Питання підвищення тарифу обговорювалось на громадських слуханнях за участю перевізників Тернополя, повідомляє сайт міської ради.

Про те, що відбувався даний захід не в центрі міста, не в людному  місті, а десь на околиці Тернополя, на Тролейбусній,  де “зігнали” водіїв, які по-іншому проголосувати не могли.

У результаті чого ця групка людей, яку на сайті міської ради назвали “громадою міста”,  погодилась на підняття вартості проїзду до 2 грн. В свою чергу виконавчий комітет міської ради затвердив відповідне рішення.

Однією з причин таких змін стало те, що ситуація з цінами на паливо-мастильні матеріали залишається не стабільною. Міська влада довгий час відтерміновувала підняття тарифу, сподіваючись на припинення росту вартості пального.

Крім того, Тернопіль став чи не останнім містом в Україні, у якому довгий час вартість проїзду залишалася незмінною.  Збільшивши тариф до 2 грн., наше місто все одно буде “дешевшим” в цьому плані у порівнянні з іншими обласними центрами, де ціни на проїзд у громадському транспорті коливаються від 2 до 3 грн.» – зазначив начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку Ігор Мединський.

Рішення виконавчого комітету набирає чинності з моменту його публікації у офіційному виданні Тернопільської міської ради «Тернопіль вечірній».

1 comment

  1. максим

    Надал вже всі тарифи попіднімав. Заставний хоч головою думав, як це людям обернеться, а тут – повна свобода.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.