111

Головний номінант конкурсу благоустрою отримав премію у розмірі 100 тис. грн.

– До нас приїжджають із сусідніх областей, аби перейняти досвід поводження зі сміттям, – каже мер Монастириської Володимир Геда. – Ми дійсно за останній час багато добилися. Хто в Україні продав комунальне майно у підвальному приміщені за 3260 дол./кв. м?

У Монастириській за останні роки за кошти міста придбали 120 спеціальних вольєрів для збирання відходів, техніку для вивезення сміття тощо. Тож міський голова вважає цілком заслуженою відзнаку переможця обласного конкурсу “Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку”. Відповідну грамоту він отримав 14 квітня.

– Конкурс за підсумком 2010 року, – каже начальник управління ЖКГ обладміністрації Марія Степанова, – відбувався у двох категоріях: серед міст і міських рад та серед сіл і сільрад. Наразі в управління надійшло лише сім пакетів документів від претендентів на визнання найкращими. Хоча ми із десяток разів нагадували про таку можливість. Відтак усі заявники отримали відзнаки і суттєву фінансову підтримку.

Отож, перше місце посіла Монастирська міськрада (100 тис. грн), друге – Бучацька (75 тис. грн). У другій категорії першу премію – у розмірі 50 тис. грн – не вручали. Ці кошти розподілили. Зокрема, по 10 тис. грн як заохочувальні премії отримали Новосілківська та Молотківська сільради. Решту суми додали до премії, котру отримали села, що посіли друге місце, тобто Гнилицькій сільраді – село Гнилиці Підволочиського району, та Личківській сільраді – с. Личківці Гусятинського району. Розмір їхньої премії – по 30 тис. грн. Натомість Підзамочківська сільрада – с. Підзамочок Бучацького району отримала 20 тис. грн. Адже вона посіла третє місце у своїх номінації.

– Це стане стимулом для сільських і селищних рад, аби поліпшити роботу з благоустрою своїх населених пунктів, а для райрад – активніше брати участь у конкурсі, – вважає голова облради Олексій Кайда. – Разом із тим, організатори цього конкурсу у 2011 році повинні оптимізувати свою діяльність. Аби у нас врешті пройшов справжній конкурс.

Він доручив депкомісії з питань планування територій, архітектури, будівництва, будівельної індустрії, дорожнього і житлово-комунального господарства та благоустрою територій попрацювати над вдосконаленням умов конкурсу. Контакти обласного управління ЖКГ: Тернопіль, 46021, вул. Грушевського, 8, тел.-факс. (0352) 52-10-20.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.