111

Весілля британського принца Вільяма та Кейт Міддлтон побило рекорди онлайн-переглядів та трансляцій, відзначають світові ЗМІ.Зокрема, під час церемонії вінчання подружжя у Вестмінстерському аббатстві кількість повідомлень, надісланих користувачами Твітера на тему весілля, сягала понад 13000 твітів на хвилину. 8 з 10 гарячих тем (Trending Topics), які показують популярні теми обговорень, стосувалися весілля. Окрім того, тег #RoyalWedding був розміщений у якості промо.

Згідно статистики компанії Akamai, світовий інтернет-трафік зазнав різкого сплеску: в пікові хвилини інтернет-користувачі здійснювали майже 5 млн. переглядів сторінок щохвилини. За цим показником подія увійшла до десятки найзначущих за останні два роки.

Люди активно шукали інформацію про весілля в Google: згідно статистики Google Trends, 8 з 10 найпопулярніших пошуків в США сьогодні стосуються весілля Вільяма та Кейт в Британії, повідомляє watcher.com.ua

Сервіс відеотрансляції Livestream також повідомив про новий рекорд: понад 300 000 користувачів одночасно переглядали весільну церемонію. Загальна інтернет-аудиторія трансляції може сягнути щонайменше 2 млн. Як відомо, онлайн-трансляція весілля здійснювалась на офіційному каналі королівської родини на Youtube.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.