111

8 квітня у Тернопільському благодійному фонді «Карітас» голландські лікарі-оптометристи з благодійної фундації “Zienderogen/Evidente” провели безкоштовне обстеження зору та підбір окулярів. Цього дня допомогу отримало понад 130 осіб, які перебувають на обліку фонду, діти-сироти з дитячого будинку «Пресвята Родина», вуличні діти та молодь, одинокі особи похилого віку, члени спільноти «Віра і Світло», діти з громадської організації «БебіКо».

Безкоштовний огляд фахівців з Нідерландів відбувся в Тернополі вже вдруге. Минулого року допомогу отримали вихованці Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру для дітей хворих на ДЦП, підопічні Петриківського обласного комунального геріатричного будинку-інтернату та потребуючі «Карітасу».

«Завдяки такій співпраці світ для когось стає світлішим, бо коли людина може краще бачити, читати, життя теж стає кращим, – зазначає секретар ТФБ «Карітас» Наталя Фриз. – Невимушена атмосфера доброзичливості та особливого підходу до кожного пацієнта є особливою рисою голландських лікарів-місіонерів».

Фонд “Evidente” вже понад 40 років допомагає людям з проблемами зору по всьому світу. Солідарність з найбіднішими та їх підтримка є основою діяльності лікарів-волонтерів, повідомили “Про все” у  прес-службі єпархіїЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.