111

В управління транспорту, комунікації та зв’язку Тернопільської міської ради звернувся житель Тернополя – ліквідатор аварії на ЧАЕС ІІ категорії зі скаргою про відмову в пільговому перевезенні на маршруті №6. Ще один випадок некоректного ставлення до пасажирів був зафіксований на маршруті №36. Скарги були розглянуті профільним управлінням спільно з перевізниками, і як результат недобросовісних водіїв звільнено з роботи.

З цього приводу міський голова Сергій Надал, зазначив:

«Водіїв звільнено за порушення Закону України «Про автомобільний транспорт» та договору на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в м. Тернополі, повідомляє сайт міської ради.

Вважаю, це буде хорошим уроком для інших водіїв, що не професійно виконують власну роботу. Закликаю усіх тернополян фіксувати подібні випадки та при виявленні порушень звертатися в управління транспорту, комунікації та зв’язку Тернопільської міської ради».

Насправді ж водії як не перевозили “безлімітно” пільговиків, так і не перевозять.

Прокоментуйте заяву мера

1 comment

  1. Віктор

    Я не здивуюсь якщо навіть цих водіїв насправді не звільнили. Кожен день коли їду в маршрутці водії відмовляють і відмовляють в пільгових місцях. Тоді виникає питання навіщо було брехати на виборах, а тепер влаштовувати це окозамилювання? Скоро новий конкурс перевізників, ринок поділять, тарифи піднімуть, а людям як відмовляли так і відмовлятимуть!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.