111

Днями наш окореспондент в центрі міста помітив автомобіль з доволі промовистим номером – “МЕР”. І не просто, а ще й з трьома сімками. Почекавши з годину, з надією побачити хто ж “осідлає” цього джипа, журналіст змушений був піти з нічим.  Проте питання так і зависло. Наступні кілька днів ми так і не побачили шикарне авто біля мерії. Можливо, джип і не належить міському голові Тернополя. За іншими версіями, машина може належати посаднику Тернополя, оскільки має номера з Євросоюзу, а саме з Естонії. Як відомо, Сергій Надал перед Великодним мав декілька поїздок закордон.

Словом, питання залишається відкритим. Якщо це авто Сергія Надала, то за які кошти куплено? Зарплати міського голови у 6 тисяч гривень на місяць явно малувато для такої покупки. А може автівка “подарунок” за певні послуги? Наразі ми можемо лише гадати і очікувати завершення свят, щоб прес-служба міської ради розтавила усі крапки над “і”.

А може ви знаєте, шановні читачі, кому належить авто з такими промовистими номерами. Чекатимемо ваших коментарів або повідомлень на редакційну скриньку provse87@mail.ru2 comments

  1. Eva

    Пропіарився на велосипеді,можна пересісти і на авто.

  2. Віктор

    на авто соромно піаритись – тут вже не скажеш, що всією родиною заробляли на машину;)
    А з іншого боку тепер зрозуміло для чого їздив Надал по закордонам – машину шукав, звідки вигідніше її пригнати:)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.