111

6 квітня 2011 року о 18год. в приміщенні ЦДМІ ім..О.Довженка відбудеться підписання меморандуму про створення громадської наглядової ради проекту «Обіцянки не цяцянки».

Учасники підписання меморандуму представники громадських організацій Тернопільщини та блогери, які підтримують ідею підвищення поінформованості громадян про діяльність депутатів місцевих рад Тернопільщини щодо виконання ними своїх передвиборчих обіцянок. Доступна та об’єктивна інформація про діяльність тих чи інших депутатів та партійних фракцій в місцевих радах допоможе виборцеві зорієнтуватися в потоці обіцянок та гасел і вирізнити депутатів не лише за кольорами виборчих кампаній, але й за рівнем відповідальності, обов’язковості та користі для громади та суспільства. У рамках проекту передбачається робота спеціально створеного Інтернет-ресурсу www.deputat.te.ua, на якому буде заведена „особова картка” кожного депутата Тернопільської міської та обласної рад, Збаразької районної ради, Заліщицької міської ради, Великобірківської селищної ради. Окремий наголос під час проекту буде зроблено на присутність депутатів у соціальних мережах, а також буде здійснено 10 твітер-трансляцій сесій місцевих рад. Відвідувачі Інтернет-ресурсу www.deputat.te.ua зможуть залишити в „особовій картці” депутата авторизований відгук про його роботу, подяку, скаргу на нього. Матеріал додаватиметься лише після авторизації та модерації, зазначають автори прес-релізу. У той же час йдеться, що інформація про перебіг проекту буде прозорою та не упередженою.

Реалізація проекту «Обіцянки не цяцянки» виконуватиметься переможцями конкурсу Фонду Східна Європа за фінансової підтримки Фонду демократії ООН (UNDEF) та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)/Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.