День тижня: п’ятниця.

Число: восьме.

Місяць: квітень.

Рік: 2011.

Кожна громада заслуговує на ту владу, яку обрали.

А обрали ми тих, що голосували за :

1.Тьощі секретаря Тернопільської міської ради Ігоря Турського безкоштовно, під танцювальний клуб віддали 380 метрів „Палацу спорту”, які забрали в школи греко-римської боротьби.

2. В статут кінотеатру „Перемога” внесли зміни, і дозволили розміщення в ньому КАЗІНО. Як повідомили особи, наближені до приймальні міського голови, на місці ЖЕКу „Залізничник” мають бути офісні приміщення з підземним паркінгом. „Перемогу” здадуть в довгострокову оренду , і…

3. Ліквідували редакцію журналу „Освітянин”. Єдиний в Україні україномовний освітянський журнал.

4.Віддали дитячий майданчик по вул. Над Ставом  підприємцю для обслуговування власного приміщення(погодження мешканців відсутнє).

5.Не підтримали жодного питання Львівської залізниці. Державна установа, чи не дивно?

6..Не зрозуміло для кого, або для чого віддали 0,30га землі за адресою вул.Шухевича.

7. Земельну ділянку ринку (Аляска) по вул.Б.Лепкого віддали будівельній фірмі. Скоро замість ринку збудують будинки…

8. Без роботи залишаються 30 чоловік медперсоналу поліклініки „Ватра” та 27 чоловік Комбайнового заводу… Начальник управління охорони здоров’я Тернополя вважає надлишковими ще 160-180 ліжко-місць. 40 з них можна скоротити без звільнення обслуговуючого персоналу, інші… (з звіту на сесії)

 

Цікаво, чи не так? А саме найцікавіше, є те, чому міський голова Сергій Надал, в передвиборчій програмі декларував відкритість та прозорість влади, а сьогодні  приховує деякі „цікаві” для громади документи. Зайдіть на сайт міської зради, для прикладу в розділ „Розпорядження міського голови”,  і самі побачите …

 

2 comments

 1. Вітя

  я тупо в шоці… якщо це правда, то ганьба тим мудакам, що привели Свободу до влади!!!
  Це ж тільки вдуматись – віддати дитячий майданчик підприємцю!!! без погодження з людьм, які там живуть!!!
  Це просто Надал зняв штани і справив на нас з Вами нужду…
  ганьба!

 2. Fedir

  Особливо цікаво, що земельну ділянку віддали “Креаторбуду” абсолютно безкоштовно, хоча її треба було виставити на аукціон. Креаторбуду було суперово при Заставному, і як бачимо зараз теж не гірше.

Напишіть відгук