111

21 квітня 2011 року відбувся  прес-тур за участю міського голови Сергія Надала для огляду етапів ремонту міжбудинкових проїздів і доріг Тернополя.

Під час об’їзду журналісти та представники влади побачили завершення капітального ремонту на вул. Петлюри, 3 та вул. Братів Бойчуків, 9.

«Це ідеальний приклад того, як можна робити подібні ремонти міжбудинкових проїздів у інших дворах міста. Такий двір не потребуватиме відновлювальних робіт найближчі 10 років.

Через обмеженість бюджету на ремонт доріг  виділено 1 млн. 300 тис. грн., тому уже сформовано список тих вулиць, які потребують першочергового оновлення», – пояснив міський голова Сергій Надал, повідомляє сайт міської ради

Начальник комунального підприємства «Міськшляхрембуд» Володимир Малко розповів, що, такий ремонт, як на вул. Петлюри, 3 коштує 264 тис. грн. Асфальт виготовляється у Тернополі, а всі необхідні компоненти привезені з інших областей. На його виконання одній бригаді потрібно 10-12 днів. Підприємство дає гарантію на виконані роботи.

1 comment

  1. Віктор

    Зробили один ремонт капітальний на камеру і все тепер місяць будуть всьому місту втирати, що робота йде в кожному підїзді і беззупину наше місто стає краще!!! Свободівці працювати не вміють та й піаряться дуже недолуго:)!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.