111

Протягом січня-березня 2011 року за результатами оперативно-службової діяльності Головного відділу податкової міліції Тернопільської об’єднаної ДПІ виявлено 5 злочинів, усі – тяжкі.

Податковими міліціонерами порушено 3 кримінальних справи за фактами ухилення від сплати податків, що завдали державі збитків на суму майже 4 мільйони гривень, з яких майже 600 тисяч гривень відшкодовано. Крім цього порушено одну кримінальну справу за результатами відпрацювання фактів протиправної реалізації незаконно виготовлених підакцизних товарів.

До Державного бюджету забезпечено надходження майже 3,2 мільйони гривень, у тому числі за рахунок скорочення податкового боргу – 1,7 млн. грн. Проведеними заходами по 20 фактах попереджено незаконне відшкодування з бюджету податку на додану вартість на загальну суму майже мільйон гривень.

Протягом першого кварталу цього року працівники підрозділу з тіньового обороту вилучили продукції на майже 4 мільйони гривень, у тому числі 657дал. лікеро-горілчаних виробів на загальну суму 313 тисяч гривень, 35 дал. спирту на суму понад 19 тис. грн. та 378 тонн пально-мастильних матеріалів на загальну суму 3,2 млн. грн.

Виявлено та припинено діяльність 2 підпільних цехів з незаконного виробництва продукції., повідомили “Про все” у  Тернопільській об’єднаній ДПІДобавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.