У Тернополі, в рамках реалізації програми “НАТО-УКРАЇНА”, розпочалися курси перепідготовки військовослужбовців

21 квітня у Тернополі на базі 11-ї окремої гвардійської артилерійської бригади 13-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України відбулося відкриття курсів перепідготовки групи військовослужбовців гарнізону, які звільнені або планують звільнитися з військової служби.

 

Підготовка військовослужбовців реалізується в рамках програми НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців, що здійснюється Хмельницьким центром перепідготовки та соціальної адаптації.

 

На курсах групу військовослужбовців Тернопільського гарнізону готуватимуть керівниками і менеджерами відділів логістики підприємств різних галузей економіки, а також фахівцями у компаніях, які професійно займаються логістикою та наданням логістичних послуг в транспортно-експедиційних компаніях, на складських комплексах і митних терміналах, в транспортно-логістичних і дистрибутивних центрах. Програма включає дисципліни, які потрібні для цієї роботи. Заняття, які війбуватимуться у службовий час на території артилерійської бригади, вестимуть досвідчені викладачі Хмельницького національного університету, переважна більшість з яких є кандидатами наук.

 

Як повідомив менеджер Програми НАТО-УКРАЇНА з перепідготовки  військовослужбовців Крістофер Штаудт тернополяни вродовж двох з половиною місяців готуватимуться за професійним спрямуванням  «Менеджмент організацій та адміністрування (Логістика)».

 

– Військовослужбовці матимуть можливість не лише підвищити рівень професійної кваліфікації, здобути підготовку та перепідготовку відповідно до сучасних потреб і тенденцій ринку праці, але й отримати допомогу у працевлаштуванні, – зазначив Крістофер Штаудт.

 

По завершенні навчання та захисту випускних робіт слухачам курсів буде видано свідоцтва державного зразка про підвищення кваліфікації та сертифікати за напрямком «Менеджмент».

Василь Лабай

Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Голова обласної ради Олексій Кайда закликав духовенство 8, 9 травня в усіх храмах області відслужити поминальні панахиди за душі загиблих у другій світовій війні

Голова обласної ради напередодні Світлого Воскресіння Христового привітав підопічних спеціалізованих комунальних закладів у Петриках