111

Скільки життів скалічила та забрала оковита – не перечислити. Але багато людей і далі не можуть відмовитися від нищівного пійла. Тож нехай ця трагічна історія, що трапилася у селі Великі Вікнини Збаразького району, стане повчальним чтивом для тих, хто з «білої смерті» зробив свого ідола.
Коли саме трапилося нещастя, ті, хто став безпосереднім його учасником, достеменно пригадати не можуть. Не важко уявити у якому стані був нині підозрюваний та його співмешканка, якщо на запитання міліціонерів, якої пори доби – зранку чи ввечері стався конфлікт, що потягнув за собою людську смерть, спромоглися лише відповісти: «Надворі сіріло». Зрештою, час та причину смерті встановить судово-медична експертиза, але п’яне безпам’ятство не розвіє трагізму людських доль, не поверне життя.
43-річний підозрюваний в минулому – афганець. Здавалося, пройшовши жерло кривавої війни і не зламавшись, мав би мати велику силу волі до життя. Проте пристрасть до оковитої виявилася сильнішою за дужого з виду чоловіка. Вона відібрала у нього родину, а звела з жінкою, котра теж не байдужа до чарки.
Зі слів першого заступника начальника Збаразького райвідділу міліції Володимира Гарасиміва,будинок, де мешкає підозрюваний, нагадує притон. Безлад, антисанітарія, двері не зачиняються від постійних відвідин сільських випивак. А зранку у Вербну неділю господарі знайшли в хаті ще й труп 33-річного сусіда. Страшна знахідка вмить розвіяла хмільний дурман. Господар та його співмешканка стали згадувати, що ж трапилося.
«Навіщо мені труп в хаті?! Я пішов до брата і попросив, щоб той викликав міліцію», – розповідав згодом підозрюваний, і навіть намагався виправдати свій вчинок,мовляв сусід поводився нахабно, домагався «моєї жінки».
«Отримавши повідомлення про вчинення злочину, у село Великі Вікнини виїхала слідчо-оперативна група, – розповів Володимир Гарасимів. – У помешканні 43-річного місцевого жителя було знайдено тіло його сусіда. Зі слів дружини загиблого, на вихованні в котрої залишилося четверо маленьких дітей, чоловіка вона востаннє бачила напередодні ввечері. Те, що він не прийшов додому ночувати, нікого не здивувало, адже молодий чоловік часто прикладався до чарки».
Що ж трапилося з сусідом, міліціонери дізналися від колишнього афганця та його співмешканки. Того дня, як зазвичай, співжителі цілий день чаркували. Під вечір до компанії приєднався 33-річний односельчанин. Все б закінчилося лише похміллям, якби господар, йдучи з хати, випровадив додому й гостя. Але сталося так, що молодик залишився. Те, що побачив старший чоловік, коли повернувся на поріг домівки, як стверджує сам, зачепило його: напівроздягнений сусід домагався співжительки. Жінка особливо не противилася. Ревнивець накинувся на залицяльника і став наносити удари. Чинити опір односельчанин не міг – сили були нерівні. А далі, зі слів підозрюваного, – провалля – ненависть та оковита не тільки відібрали розум, а й позбавили пам’яті. Уже зранку, побачивши мертвого сусіда, господар став згадувати, що ж трапилося. От тільки часовий простір відновити в голові не вдалося. Пам’ятав лише, що бив, коли надворі сіріло.
Підозрюваного у вчиненні важкого злочину міліціонери арештували. Проти нього порушили кримінальну справу за частиною другою статті 121 КК України – умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого.

 

1 comment

  1. Галина

    Який він н… авганець,в дизбаті служив!А загиблий навіть не торкався теї проститутки пяної,яка була раніше суджденна. Судекспертиза це довела.А ви перш ніж писати брехню,і позорити брехнею мертве тіло,треба було розібратись.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.