Через яму на дорозі у Тернополі ледь не загинули понад 20 тернополян

Поділитися

Більше 20 пасажирів автобуса ледь не загинули через яму на дорозі. 2 травня, близько 11:00, тернополяни поверталися з кладовища додому. На вулиці Князя Острозького водій «маршрутки», який працював у цей день на замовлення людей, наїхав на глибоку вибоїну, яка через дощ була залита водою і непомітна. Через це у транспортному засобі тріснула ресора, і автобус із мешканцями міста, перетнувши зустрічну смугу, проїхав ще кілька метрів та зіткнувся з бетонною огорожею.

Наталія Сиротюк, пасажирка: «У цей час лив сильний дощ. І водій, який їхав на середній швидкості, не побачив цю яму, оскільки вона була повністю залита водою. У нього колесо попадає в цю яму. Ми почули, що в автобусі щось тріснуло – це була ресора. Його миттєво, буквально за секунду, несе на протилежну сторону в будинок на Острозького, 44. Його так розвернуло, що він передом в’їхав у мур і розвалив його. Коли в автобуса повідлітали колеса, він зупинився. У салоні з нашого будинку їхало 6 мешканців, була одна сім’я. Приблизно в автобусі було чоловік 20-25».

Перелякані пасажири стверджують, що їм ще пощастило. Адже їхали вони у вихідний день і на дорозі практично не було транспорту. Зазвичай, переконують люди, дорога на цій вулиці перевантажена, тому наслідки аварії могли бути летальними.

Ольга Слободян, пасажирка: «З нашої квартири в автобусі їхало 4 людей. Аж страшно подумати, що би могло статися, якби той автобус перекинувся. У нас удома тоді залишився один онук, а ми всі були в автобусі. Люди всі перелякалися, бо то все дуже моментально сталося. Одна жіночка впала, можливо і руку поломала. Дуже страшно було всім».

Пасажири мікроавтобуса зізнаються, що водій не винен. Ями на дорозі не було видно, переконують вони. Тим паче, справитись із керуванням після того, як тріснула ресора, чоловік уже не міг.

Ольга Слободян, пасажирка: «Шофер ні в чому не винний, хоч на нього все звалюють. Треба дороги ремонтувати, бо дуже багато ям, особливо на нашій дорозі».

Наталія Сиротюк, пасажирка: «Коли це все сталося, водій одразу викликав ДАІ. Також із ЖЕКу хтось приїхав. Так його змусили за свій рахунок відремонтувати мур і цей автобус!»

Проте документально цей випадок не зафіксований ані в державтоінспекції, ані у відділі технагляду Тернопільської міської ради. Нагадаємо, що вулицю Острозького могли відремонтувати й раніше. Але на 33-й сесії обласної ради депутати від «Свободи» не підтримали пропозицію щодо виділення коштів на ці ремонтні роботи, мотивуючись тим, що дорога на цій вулиці в хорошому стані.

Наталія Сиротюк, пасажирка: «Коли вони в нас збираються щось робити, то я так зрозуміла, що насправді ніхто не хоче нічого робити. Не знаю в кого це питати. Треба звертатися в Київ».

За коментарем ми звернулися до мера Тернополя Сергія Надала, проте у відділі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Тернопільської міської ради нам відповіли, що він за кордоном.

Наталія Сиротюк, пасажирка: «Чомусь ніхто на людей не звертає уваги. Не можу я цього зрозуміти. Ми так далі не можемо жити – ми повинні щось зробити», повідомляє ІНТБ

У Лановецькому районі промислове виробництво впало “нижче плінтуса”!!!

Президент Віктор Янукович підписав укази, які сприятимуть виконанню Закону “Про доступ до публічної інформації”