111

У тернопільському парку ім. Т. Шевченка пам’ятники “Дерево щастя”  (на фото)  і “Серце кохання” перетворились на доволі непривабливі об’єкти. Стрічки, колодки та інші прикраси демонструють популярність цих об’єктів, але вандалізм з написами перетворює їх в жалюгідний вигляд. Невже “закохані” у нас такі дикі?

1 comment

 1. Ольга

  ЗАМКНЕНА ЛЮБОВ НЕ МАЄ ШАНСУ НА ЖИТТЯ!
  Останнім часом стало модно «увіковічнювати» своє кохання шляхом вішання колодки зі своїми іменами на паркові скульптури, мости тощо. Напевно молоді люди думають, що таким чином знайдуть стабільність в почуттях.
  Насправді ж все виглядає з точністю до навпаки. Замкнувши свої почуття у метал і під ключ – Ви позбавляєте їх розвитку. Коли Ви до цього ще прєднуєте ланцюг – Ви поєднуєте свою любов із нечистою силою, символом якої і є ланцюг… Воістину, «Прости їм господи, не відають, що роблять!». Почуття кохання, любові, принади, відданості, благозичливості, добра – це живі почуття. Вони потребують плекання, волі, розцвіту, підживлення енергією партнера. Тому споконвіків жив звичай на честь одруження, чи народження дитини, чи починання справи, яка мала бути перспективною – саджали дерева, кущі чи квіти, тобто любові давали шанс розцвітати і розвиватися, а не навпаки.
  Тож, сьогодні, коли Ви замкнули свою любов – вона не має шансу на життя. Порада тим, хто цього ще робив – ніколи не робити. А тим, хто уже має такий замок – або зняти його, або розпиляти, якщо Ви викинули ключ.
  Дайте своїм почуттям шанс! Посадіть щось на знак Ваших щирих почуттів – нехай росте і розвивається!
  P.S. Якби замість кожної колодки у нашому парку посадили магнолію – Тернопіль був би найквітучішим містом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.