Допоможіть встановити обставини ДТП

Поділитися

В провадженні слідчого відділення з розслідування ДТП СУ УМВС України в Тернопільській області знаходиться кримінальна справа, яка порушена за фактом дорожньо-транспортної пригоди, за ознаками злочину передбаченого ст. 286 КК України.
Слідством встановлено, що 04.05. 2008 року близько 19 години на автодорозі «Доманово-Ковель-Чернівці» в селищі Березовиця Тернопільського району автомобіль «ВАЗ-2104» рухаючись в напрямку Тернополя зіткнувся з вантажним автомобілем «КРАЗ-6510 МДКЗ 6-4», який здійснював на автодорозі маневр розвороту для розвантаження землі під час проведення ремонтних робіт.
В результаті зіткнення транспортних засобів водій автомобіля «ВАЗ-2104» отримав тяжкі тілесні ушкодження та був госпіталізований.
Також встановлено, що в момент ДТП перед автомобілем «КРАЗ» зупинився невстановлений автомобіль вантажного типу «ТІР», водій якого був безпосереднім свідком ДТП. Після зіткнення дане авто рушило у напрямку Тернополя.
З метою встановлення всіх можливих свідків та очевидців даної дорожньо-транспортної пригоди, повного та всебічного розслідування кримінальної справи, отримання об’єктивної доказової інформації, просимо всіх, хто володіє будь-якою інформацією про пригоду, повідомити за телефоном у Тернополі 27-14-70, або 102 у будь-який відділ міліції.

Майже тисяча правоохоронців забезпечили громадський порядок під час святкування Дня Перемоги в Тернополі

Політичний труп хоче розчленувати України та влаштувати “розпусту”