111

Голова обласної ради Олексій Кайда взяв участь у спеціальному погашенні художнього немаркованого конверта з репродукцією картини народного художника України Івана Марчука
У відділенні зв’язку №1 м. Тернополя відбулося спеціальне погашення поштових відправлень з нагоди 75-річчя від дня народження нашого земляка, лауреата Національної премії України ім. Т. Шевченка, народного художника України, Генія світу Івана Марчука. Ця подія стала одним із запланованих заходів для належного вшанування художника на його малій батьківщині – Тернопільщині. Відповідне розпорядження підписав наприкінці квітня голова обласної ради Олексій Кайда.

Саме сьогодні, 12 травня, наш земляк відзначає свій 75-річний ювілей. На конверті зображена репродукція картини І. Марчука «Пробудження» (1992 р.). Для спеціального погашення конверта «Укрпошта» виготовила штемпель із надписом «Художник Іван Марчук. 12.05. 2011. Тернопіль.46001».
У спеціальному погашенні конверта взяв участь голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда. За словами очільника обласної ради, українських геніїв потрібно вшановувати за життя, розповідати про них на увесь світ, чому дослужиться і випуск поштового раритету, який розійдеться по усіх усюдах, повідомляє прес-служба облради.

До речі, очолює поштове відомство на Тернопіллі член компартії України, колишній перший секретар обкому КПУ Василь Юрчишин. Цікаво, що політична приналежність головного поштаря Тернопільщини не завади головному “свободівцю” Тернополя взяти участь у заході.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.