Як Сергій Надал з Олексієм Кайдою з Папою Римським зустрічались

Поділитися

 

25 травня 2011 року  міський голова Тернополя Сергій Надал та голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда у Ватикані зустрілись з Папою Римським Бенедиктом XVI.

Загальна аудієнція зі Святійшим Отцем тривала близько двох годин, після чого Олексій Кайда та Сергій Надал мали змогу особисто поспілкуватися з Понтифіком.

Вітаючи Бенедикта XVI від імені тернополян, вони зазначили:

«Ваша Святосте! Дозвольте привітати Вас від імені всіх тернополян та українців. Тернопільщина – край культури і духовності. В нас розташовано чи не найбільше в Україні храмів. Ми удостоїлись особливої ласки від Матері Божої тим, що Тернопіль знаходиться між двома визначними духовними центрами – Зарваницею і Почаєвом. Це особлива благодать. І це особлива відповідальність. У нашої команди є багато планів для покращення життя людей, для поширення духовності та культури на всю Україну. Це складне завдання. З Божої ласки ми це зробимо. Просимо Вашого благословення на плідну щоденну працю задля громади нашого краю».

Сергій Надал та Олексій Кайда подякували Його Святості за аудієнцію і подарували вишитий рушник як символ України та виріб, зроблений руками  тернополянки – інваліда Любові Миськи. Хоч ця дівчинка хвора, але дуже талановита. «Просимо Вас, Святійший Отче, моліться за неї та за всіх тернопільських дітей і за всіх тернополян», –  попросили Його Святість очільники Тернополя, повідомляє прес-служба міської ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

У Тернопільському прес-клубі відбувся семінар з соціальними партнерами обласної служби зайнятості на тему: «Відновлення престижу робітничих професій»

Голова Тернопільської облради обіцяв виділяти частину коштів із зарплати на благочинність, а насправді навіть гривні не виділив на духовність