Як тернопільська телекомпанія «ТV-4» підбирала юриста на ярмарку

Поділитися

Сьогодні у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для ТОВ «ТV-4».

Організація міні-ярмарку викликана потребою ТОВ «ТV-4» в працівникові за спеціальністю «юрист». Професія юриста, як своєрідний вид соціальної діяльності, виділяється серед інших цілим рядом специфічних властивостей, зумовлених тою роллю, яку відіграють право і законність у житті суспільства. Охорона прав і законних інтересів громадян, безкомпромісна боротьба з правопорушеннями, висококваліфіковане розв’язання різноманітних юридичних проблем – є змістом повсякденної діяльності юристів і разом з тим являється їх професійним обов’язком. Саме юристи, які мають ґрунтовні знання, відповідну професійну підготовку, високу правосвідомість, чітке розуміння своєї відповідальності за долю людей, наділені владними повноваженнями і здатні ефективно впливати на зміцнення законності і правопорядку у державі.

ТОВ «ТV-4» функціонує з 1991 року. Головна мета, яку ставить перед собою колектив телекомпанії – створення якісного регіонального телебачення. Концепція мовлення передбачає роботу з місцевою інформацією, розповіді про людей, про проблеми та перспективи саме Тернопільської області. Оперативна робота журналістів, найсвіжіші місцеві новини, якісний власний продукт принесли телекомпанії визнання в області та в Україні. Для забезпечення успішної діяльності телекомпанія має кваліфікований, досвідчений колектив, який постійно вдосконалює професійну майстерність.

Присутні на ярмарку безпосередньо спілкувалися з директором ТОВ «ТV-4» Винокур Юлією Миколаївною, головним бухгалтером Довгошиєю Наталією Ярославівною та керівником відділу маркетингу Левандовською Ларисою Олександрівною про можливе працевлаштування на вільне робоче місце, про умови та оплату праці.

Ярмарок відвідали 26 осіб. З учасниками ярмарку вакансій працювали спеціалісти міськрайонного центру зайнятості, які допомагали визначитись з вирішенням багатьох актуальних питань: яку роботу варто шукати; змінювати фах чи ні; до кого треба звернутися з власною проблемою; з чого розпочати пошук роботи; як краще презентувати себе роботодавцеві, тощо. Особи, які зацікавилися запропонованою роботою, пройшли співбесіду і залишили свої координати представникам ТОВ «ТV-4».

Сподіваємося, що проведений захід допоміг ТОВ «ТV-4» підібрати кваліфікованого працівника.

У Великих Бережцях 148 безробітних навели порядок у селі

У Тернополі знову не буде світла