Як відбулась перша в Україні публічна презентація нового міського автобусу «БОГДАН «А20111» у Тернополі

Поділитися

Під час заходу були представлені технічні характеристики та параметри нового автобусу, сучасні електронні системи у громадському транспорті, мультимедійний втоматизований комплекс – моніторинг, контроль, управління.

Міський голова Сергій Надал теж завітав на презентацію, для того, щоб оцінити надсучасні автобуси українського виробництва.

«Надзвичайність цієї події полягає у тому, що вона відбувається саме у Тернополі. Це перша презентація такого типу не тільки для нашого міста, але й для всієї України. Нам приємно, що представники корпорації «Богдан» обрали для ознайомлення з новою моделлю автобусу саме Тернопіль. Це неспроста, адже наше місто має чудове географічне розташування та зручне сполучення з усіма західними областями України», – зазначив Сергій Надал.

Довідка.

Корпорація «Богдан», одна з найбільш динамічних за розвитком в Україні, об’єднує в собі потужності для виробництва автобусів і тролейбусів, легкових авто, вантажної та комерційної техніки, а також має розгалужену торгівельно-сервісну мережу.

Виробничі потужності корпорації «Богдан», в створення яких інвестовано понад 440 млн. Доларів США, дозволяють сьогодні виготовляти 120-150 тис. легковиків, до 9 тис. автобусів та тролейбусів у всіх класах, а також біля 15 тис. вантажівок та спеціальної техніки. Заводи компанії розташовано у Луцьку, Черкасах та Криму. Усі виробничі процеси максимально автоматизовані. Новітнє обладнання виробничих ліній від світових виробників повністю універсальне, що дозволяє виготовляти будь-які авто за марками та габаритами.

Бруківка на Театральному майдані в Тернополі не послужила й року

19 травня у Тернополі фартовий фотограф отримає 1000 баксів