Керівник та бухгалтер однієї із держустанов оформляли “мертвих душ” та виплачували їм зарплату

Поділитися

27 травня 2011 року прокурор Підволочиського району Іван Антюк порушив кримінальну справу стосовно керівника та бухгалтера однієї із державних установ за фактом службового підроблення та заволодіння чужим майном, вчиненого за попередньою змовою групою осіб.

 

Дослідчою перевіркою встановлено, що у липні 2007 року керівник однієї із державних установ, зловживаючи своїм службовим становищем, склала та видала завідомо неправдивий документ – наказ, згідно з яким прийняла на роботу місцеву мешканку. Остання ж не лише не писала відповідно заяви, але й навіть не здогадувалася про своє працевлаштування.

Після цього, директор, за попередньою змовою із бухгалтером, заволоділа грошовими коштами на загальну суму майже 4 тис. грн., призначеними для виплати зарплати віртуальному підлеглому працівнику за липень-грудень 2007 року.

Як з’ясувалося, керівник держустанови сама розписувалася замість працівника у відповідних платіжних відомостях на виплату зарплати. А у січні 2008 року посадовець склала та видала завідомо неправдивий документ – наказ, згідно з яким працівника звільнила.

Кримінальну справу порушено за ч.3 ст.191 ч.1 ст.366 Кримінального кодексу України.

 

Прес-служба прокуратури області

Заява політичної партії «Українська платформа» щодо посилення переслідувань представників опозиції

Призначено голову Теребовлянської райдержадміністрації