Корупцію на Тернопільщині буде зупинено!

Поділитися

Корупцію на Тернопільщині буде зупинено.На це звернув увагу під час виступу в парламенті народний депутат України, голова Тернопільської обласної організації Партії регіонів Орест Муц.

Тернополяни, які пам’ятають газету “Репортер”, напевно, подумали, що колишнього шеф-редактора Ореста Павловича Муца притягнуть до відповдальності. У місцевій пресі неодноразово публікувались статті відомих тернополян, до яких “підходив” Орест Муц. Нинішній нардеп, а тоді горе-журналіст пропонував  не публікувати викривальної статті в газеті “Рекетир”, перепрошуємо, “Репортер”, якщо особа заплатить певну суму. Чимало людей відмовилось від “послуг борця за правду”.

Схоже, нині Орест Павлович, “промишляє” з трибуни Верховної Ради.

“Про все” не захищає об’єкти критики Ореста Муца, проте й не підтримує його методи роботи.

«Шановні земляки!

На Заході України Глава держави заявив, що найближчими днями підпише закон, який передбачає жорстку боротьбу з корупцією. Зауваживши, що деякі місцеві чиновники займаються корупцією у земельних питаннях, у сфері бізнесу. Та попередив – якщо тут у влади були такі традиції – потрібно це негайно припинити.

Кожне з цих слів Президента дороге для тернопільчан. Яким у спадок від помаранчевої влади, крім занепаду, тінізації, мінімізації податків залишились окремі чиновники-князьки. Особливо прикро, коли у підпорядкуванні корупціонера – найбільш цінне для збідованого селянина з порепаними руками – земля.

Негативним прикладом є вічний при всіх владах начальник управління агропромислового розвитку Тернопільщини – пан Хома. Він очолював це управління і за прем’єра Тимошенко, від Президента Ющенка отримував нагороди, тож не може збагнути, що сьогодні про злодійські схеми потрібно забути назавжди.

Замість того, щоб турбуватись про село – Хома догоджає своїм покровителям з Києва, за відкати сприяє відбиранню землі у селян та іншим шахрайським схемам мільйонерів-аграріїв.

Йдеться про власника «Бучач агро хліб прому» Петра Гадза та співвласника агрохолдингу «Мрія» Івана Гуту. Останній отримав від помаранчевої влади звання Героя України. Якби помаранчеві ще покерували, звання мав би кожен шахрай!

Саме через Хому сільське господарство Тернопільщини занедбано, а аграрії-шахраї сидять в місцевих президіях. Хоча до бюджету краю недодають сотні мільйонів гривень.

Хоч в деяких районах області залишалось по 16 корів, Хома зайнявся партійною розбудовою з перефарбованими аграріями Гутою та Гадзом. Плекаючи надію сподобатись новій владі.

На Тернопільщині склалась традиція – на відповідальних постах тут або корупціонери, або варяги, або інваліди-пенсіонери, яким під 70 років. Хоча в області навчається до 50 тисяч студентів щороку.

Тернопільщина стала відстійником. Для місцевих шахраїв та тих, які мешкають за межами області, а то й країни. «Лукойл-Україна», ВАТ «Дакор Вест» уже запускають тіньові схеми в наш край.
Тож сьогодні я звернувся з депутатськими запитами до влади. Корупцію на Тернопільщині – буде зупинено».

Як виступав Олександр Смик на вечорі співаної поезії

Фракція Партії регіонів у Тернопільській міськраді виступає за відкритість у роботі міської влади