111

Десь уже з десяток років, як я щодня користуюсь автомобілем. Для мене це не лише зручність, але і потреба в роботі. З набуттям статусу депутата кількість обов’язків та зустрічей з людьми тільки збільшилась, тому авто стало частиною мого робочого кабінету.
Прикро, що дороги в нашому місті з року в рік стають гіршими і ми повинні тратити великі гроші на їх утримання та ремонт. Тому багато тернополян-автомобілістів повірили кандидату на посаду міського голови Сергію Надалу, який запевняв, що відмовиться від так званого ямкового ремонту. І як не дивно, саме цю обіцянку Сергій Віталійович виконав повністю: вперше за останні 10 років під час двомісячника благоустрою не проводять ямкового ремонту. Вчора на прес-конференції міський голова сказав: «На жаль, до цього часу, незважаючи на неодноразові нагадування, вказівки і протокольні доручення, не оголошено тендер на проведення капітального ремонту доріг у місті». Отак і живемо, міський голова просить своїх підлеглих ремонтувати дороги, вони не слухають…погані…
І що цікаво, у зв’язку з таким станом речей, в очі кинувся ще один тренд, який намітився серед автомобілістів: з лобового скла авто зникли прапорці з свободівською символікою. Якщо перед виборами маленькі вимпели з характерними трьома пальцями висіли, в тому числі, і в маршрутках, то зараз їх знайти практично неможливо навіть в дорогих машинах самих свободівців.
Чогось сумно стає від того, що прапор свободи в Тернополі впав через стан доріг. Як казали класики у нас як і в Росії, дві біди…

6 comments

 1. Віктор

  Підлеглі мера думають – А що йому можна брехати виборцям що дороги тільки капітально будуть ремонтуватись, а нам йому про тендер не можна брехати:)!
  Який мер, так й команда! Мер забив на нас, його команда забила на нього!!!

 2. Марія

  Юрик, ці дороги ще з під твого Заставного залишились! як то кажуть чиє б мичало а чиє б мовчало

 3. Микола

  Але негарно пані Марія! Заставний мовчав коли йшов в мери і не обіцяв нічого! А наш теперішній мер дуже чітко казав у вічі народу – “Не буде внс ямкового ремонту!!! Це не вигідно! Робити такий ремонт доріг – означає відмивати гроші!”

 4. Оксана Дяків

  Не так справа в обіцянках, як у бюджеті. По-перше мер взяв крісло з велиеееееезними боргами, по-друге гроші з неба не падають. Навіть на таке святе діло, як ремонт доріг.

 5. Дмитро

  Якщо ремонт доріг, то святе діло, то чому ж тендер (на ремонт доріг) за “поганого Заставного” проводили в січні, а вже робили в березні!
  А за “доброго Надала” провели тиждень тому……….а коли остаточно дороблять невідомо!!

 6. Дмитро

  тим більше Надалу до тернопільських доріг діла нема……він їздить по европейських і канадських дорогах

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.