Вихованці Тернопільської художньої школи здобули гран-прі на міжнародному фестивалі у Дніпропетровську

Поділитися

Вихованці Тернопільської художньої школи долучилися до пропагування книги в рамках другого всеукраїнського фестивалю «Джура-Фест». У мистецькій галереї «Бункермуз» на розсуд глядачів вони представили свої роботи.

До експозиції увійшло близько 30 графічних робіт, які виконані в різних техніках, зокрема – туш, перо, гелева ручка, гратографія. Окрім самостійних графічних творів, які є ілюстраціями до українських народних казок, були представлені на виставці і два макети книжок.

Євген Чопик, директор художньої школи: «Один з макетів експонувався на міжнародному фестивалі, який відбувся в квітні цього року. Група дітей виконувала цю роботу. У Дніпропетровську там ми здобули гран-прі. Це, звичайно, є велике визнання».

Євген Чопик каже, що над книжкою працює не тільки письменник, а й художник, який допомагає розкрити зміст певного твору. Він додає: книжка без ілюстрації не є повною. А коли читач, беручи до рук видання, бачить не тільки текст, а ще й малюнки – воно його більш зацікавлює, повідомляє телеканал ІНТБ

Куди пропав прапор свободи?

На Тернопільщині представник Міністра внутрішніх справ став злочинцем