Мати жорстоко розправилась над новонародженим малям

Поділитися

Холоне кров від жорстокості та нелюдськості вчинку 22-річної чортківчанки. Жінка криваво розправилася з беззахисним новонародженим немовлям: спочатку заколола ножем, а, щоб приховати сліди вбивства, кинула тіло річку.
Чорні води Серета, мабуть, не раз приховували людські гріхи, але такої жорстокості, яку вчинила молода жінка, що не бажала зватися матір’ю, не пробачила навіть природа. На берег, звідки набирали люди воду, річка викинула тіло мертвої новонародженої дитини. Про страшну знахідку дізналися правоохоронці.
–До чергової частини Чортківського райвідділу міліції поступило повідомлення, що на березі річки Серет знайдено тіло немовляти. Оглянувши місце знахідки, оперативники одразу ж взялися розшукувати породіллю. Бо дитинка, як засвідчила експертиза, народилася доношеною і живою. А про те, що смерть немовляти була насильницькою, свідчили чисельні ножові поранення на тілі, – розповів перший заступник начальника обласного управління внутрішніх справ Валерій Загородній.

Уже наступного дня у місцевому відділі міліції версію того, що трапилося, розповідала затримана горе-матір. Зі слів жінки, вагітність для неї була небажаною. Вона всіляко намагалася приховати свій стан не тільки перед знайомими, а не повідомила нічого рідним. Образа на чоловіка, котрий мав безпосереднє відношення до народження майбутньої дитини й штовхнула її на протиправне. Мовляв, негідник не тільки покинув її, а ще й відібрав зароблені гроші.
Зрештою, які б обставини не склалися, жінка не мала права позбавляти життя дитяти. Але плани горе-матері були зовсім інші. Придбавши у ветеринарній аптеці препарат, що стимулює пологові процеси у тварин, мабуть, таким чином, намагаючись до кінця приховати свій стан, вона прийняла ліки і вже за декілька годин у вбиральні квартири, яку винаймала народила здорову дитинку. Та не радістю було сповнене серце матері, а злочинним наміром вбити того, кого привела на цей світ. Ножем, що перерізала пуповину, вона стала наносити удари по тілі маленького янгола. Експерти нарахували двадцять три поранення, з яких п’ятнадцять – проникаючі. Згодом, загорнувши мертве немовля у мішок, викинула його з моста у воду.
Але приховати страшного вчинку, на щастя, не вдалося. Відповідальність за вбивство новонародженої дитини горе-матір понесе. Проти неї порушено кримінальну справу за статтею 117 кримінального кодексу України. 

“Даїшники” пішли вже по-школах

Співробітники обласного управління державної служби боротьби з економічною злочинністю затримали на гарячому заступника начальника обласного Управління у справах захисту споживачів – високопосадовець вимагала у підприємця двісті доларів хабара