На пам’ятник «Дзвони Чорнобиля» у Підволочиську учні зібрали 1970 гривень

Поділитися

Одвічні людські цінності: щедрість, милосердя, доброта—невід’ємні чесноти кожного із нас. Напередодні Великодніх свят у стінах Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбувся благодійний ярмарок  «Долучись до акції «Пам’ятнику «Дзвони Чорнобиля» у Підволочиську—бути!». З великою відповідальністю учні, батьки, педагоги школи підготували  і провели  розпродаж власноручних виробів : солодощі, випічка, весняні канапки, вироби із бісеру, картини, вишивки. Різноманітність творчості учнів вразила всіх. Не було жодного пасивного учасника акції—всі вироби розпродали за дві великі перерви.

В результаті  співпраці  батьківської громади та школи  було зібрано 1970 грн. Найактивнішими були учні 7-А , 3-А, 6-Б, 2-Б , 4-А, 6-А, 10-Б класів. Акція продовжується, а зібрані кошти будуть перераховані на рахунок спорудження пам’ятника «Дзвони Чорнобиля».

Дирекція школи виносить подяку всім батькам та учням, які не були байдужими щодо проведеної акції, повідомляє районна газета “Гомін волі”

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

6 травня у тернопільській книгарні «Є» відбудеться презентація двотомника Богдана Мельничука «Суд без суду» та «Зек, Вождь і Гарсія Лорка»

З днем журналіста! Справжнім