111

 

Тернопільський обласний військовий комісаріат завершив весняну призивну кампанію 2011 року.

Сьогодні, 24 травня на обласному збірному пункті відбулася завершальна відправка 51-го тернополянина, які досягли призовного віку, у лави Збройних Сил та інших військових формувань України. Найбільше з них направлено у військову частину Повітряних Сил Збройних Сил України на Херсонщину та до Державної спеціальної служби транспорту у Чернігів.

 

Загалом протягом квітня-травня з Тернопільщини було призвано 630 осіб. З них до лав Збройних Сил України було відправлено 485 юнаків, до Внутрішніх військ МВС України – 110 та Державної спеціальної служби транспорту – 35.

 

В ході проведення весняної призовної кампанії на строкову військову службу були призвані громадяни України чоловічої статі 1986-1993 років народження, яким до дня відправки у військові частини виповнилося 18 років, і які не мали права на відстрочку від призову на строкову військову службу або втратили його.

Забезпечували осінню призовну кампанію в регіоні Тернопільська обласна та 16 районних призовних комісії. На проведення весняного призову на Тернопільщині Кабінет Міністрів України виділив 40635 гривень.

 

Василь Лабай

Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.