Розпочався третій відбірний конкурс Всеукраїнської стипендійної програми імені Івана Пулюя розпочато

Поділитися

Завданням Всеукраїнської стипендіальної програми імені Івана Пулюя є підтримка і матеріальне заохочення обдарованої молоді, інтелектуальний потенціал якої в майбутньому послугує соціально-економічному розвитку України.
Учасники, які продемонструють найвищий рівень свого особистого потенціалу, професійну спрямованість та бажання побудувати успішне майбутнє України, отримають стипендію у розмірі 20 тисяч гривень, можливість безкоштовно вивчати іноземні мови, брати участь у програмах обміну та проходити стажування у провідних компаніях України. Ми віримо у талановиту, професійну молодь України!
Основною метою створення Всеукраїнської стипендійної програми імені Івана Пулюя є формування національної самосвідомості студентської молоді та надання їй практичних можливостей для особистого і професійного розвитку.
На створення Програми її організаторів надихнула постать Івана Пулюя – українця за походженням та покликанням, ученого-фізика світового рівня. Пулюй був завідувачем кафедри фізики, деканом першого електротехнічного факультету, ректором Німецької політехніки у Празі, ініціатором відкриття першої в Європі електростанції, що працювала від змінного току, а також винахідником електронно-променевої трубки, під дією якої вперше – набагато раніше за Рентгена, з яким учений працював на той час в одному кабінеті, – зробив знімок кісток руки своєї маленької доньки.
Всеукраїнська стипендійна програма імені Івана Пулюя проводиться для студентів національних ВНЗ Києва, Львова, Харкова, Сімферополя, Одеси, Донецька, Запоріжжя, Івано-Франківська, Хмельницького, Луцька, Тернополя, Миколаєва та Дніпропетровська та інших міст України.
Відкритий конкурсний добір здійснюється у три етапи, що дозволять максимально повно оцінити особисті якості та інтелектуальний рівень потенційних стипендіатів.
Детальніша інформація за адресою: http://www.stypendiya.com.ua/

Ситуація з дотриманням прав людини в Україні та Тернопільській області зокрема

“Телефонне право” у Тернопільській міській раді