Свобода преси по-тернопільськи!

Поділитися

3-го травня людство згадало, що це – всесвітній день свободи преси. Саме з нагоди цієї дати починають говорити про проблеми в галузі, про тих, хто їх створює, згадують норми і межі журналістики вцілому і кожного журналіста зокрема. Але є і ті, кому байдуже, хоча обіцянки журналістам сипляться як з рогу достатку.
Візьмемо, до прикладу, Тернопіль.
Міський голова Сергій Надал на своїй першій прес-конференції обіцяв запросити журналістів до свого заміського будиночка, щоб розвіяти міфи, які існують довкола цього. Досі не виконано.
Міський голова Сергій Надал ще в перший місяць своєї роботи на посаді обіцяв пряму трансляцію сесійних засідань на телебаченні. Зараз влада намагається підмінити поняття і каже, що в інтернеті і виведення звукових колонок на вулицю – це теж пряма трансляція. А як же тоді оголошений конкурс на висвітлення, який той же міський голова одноосібно призначив і так же одноосібно переніс своїм розпорядженням. Визначення переможця мало відбутися 30 квітня. Знову не виконано.
Щороку перші посадові особи держави зобов’язані оприлюднювати декларації про свої доходи за попередній рік. Для чиновників меншого рангу – такого обов’язку немає, але попередні керівники міста (Р.Заставний) та області (Ю.Чижмарь) ні від кого нічого не ховали. В пана Надала навіть натяку немає на оприлюднення інформації про свої статки, про які під час виборів ходили легенди.
І це на фоні того, що з Всесвітнім днем свободи преси на офіційному сайті міської влади так ніхто і не привітав. Може забули, а може не хотіли…

У бюджеті Ланівець виявили фінансових порушень на 127 тисяч гривень

Наталка Михно презентувала “Скарби твого селища: Микулинці” (відео)