111

13 травня в ТНТУ ім.І.Пулюя побувала керівник проектів із зв’язків з громадськістю видавництва “МІСІОНЕР” Марія Городечна, яка представила друковану продукцію підприємства та нову книгу Лідії Купчик “Життєносні стовпи церкви”.

Пані Марії було дуже приємно, що у Тернополі проходить такий прекрасний корпоративний проект “Джура-фест”, який пропагує українську книгу, культуру і духовність. Адже саме завдяки книзі, як зазначає Марія Городечна, людина уже не лишається наодинці із власними проблемами, а відкриває новий світ у собі.

Пошук світла через віру прокладає у своїй книзі “Життєносні стовпи церкви” Лідія Купчик. Книга присвячена історії української греко-католицької церкви і містить 21 нарис. Ці нариси розповідають про трагічні долі греко-католицьких священиків за часів радянської окупації. Двоє з героїв книги вже проголошені священомучениками. Це отець Микола Цегельський і отець Роман Лиско. Ще двоє – розглядаються як кандидати на проголошення священомучениками.

 

І на завершення зустрічі пані Марія Городечна прочитала чудовий сонет із збірки о.Василя Медруня “Нев’янучий ковчег”, повідомляє сайт техуніверситету

Опісля всі бажаючі могли ознайомитись та придбати представлену літературу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.