Тернопільський аеропорт найбільший боржник в області

Поділитися

На Тернопільщині зростає борг по єдиному соціальному внеску. Його відраховують до Пенсійного фонду роботодавці із заробітної плати своїх працівників. Чималу суму становить борг і по страхових внесках, – повідомили в Головному управлінні Пенсійного фонду в області.

Алла Якубовська, заступник начальника – начальник відділу надходження доходів ГУ ПФ в області: «Найбільшими боржниками з економічно-активних підприємств є: Тернопільське обласне КП «Тернопільавіаавтотранс» – 393,5 тис. грн.; «Тернопільська фірма «Будівельник» – 311,9 тис. грн. та КЖЕП «Залізничник» – 570,4 тис. грн.»

За словами начальників районних управлінь Пенсійного фонду, вони активно працюють у напрямку погашення боргів по підприємствах.

Віталій Шаховал, начальник Управління Пенсійного фонду України в Тернопільському районі: «Найбільшим боржником у нас залишається підприємство «Тернопільавіаавтотранс». Його борг складає основну частину – 393 тисячі гривень. Дане підприємство перебуває у власності обласної ради. Для оптимізації роботи підприємства нами було укладено в 1-му кварталі цього року розстрочку по боргах, по штрафних санкціях і пені. На даний момент ситуація більш-менш вирівнялася».

Олександр Маринюк, начальник Управління Пенсійного фонду України в Кременецькому районі: «ДАК «Хліб України» – це підприємство, яке вже років 5 нічого нам не платить. Це підприємство з державною часткою 100%. Ми щороку звертаємось у ДАК «Хліб України», і цього року зверталися з листом про зарив контракту. Прийшла нам відповідь, що розрив контракту не розглядався зовсімю. Вони нам тільки пояснили, що на даний час десь там є проект закону «Про внесення змін до закону про приватизацію», і теоретично ДАК «Хліб України» хочуть внести в той закон. І коли там буде діяти цей закон – можливо, будуть борги погашені».

Безнадійними працівники Пенсійного фонду вважають сільськогосподарські підприємства Тернопільщини, які сьогодні взагалі не працюють. Сума боргу по них становить майже 3 мільйони гривень. Єдине, що можна зробити з такими боржниками, – це ліквідувати та зняти з реєстрації, а тоді вже визнати банкрутами. Проте така процедура, кажуть у Пенсійному фонді, може надовго затягуватися в часі, повідомля телеканал ІНТБ

Створюється соціальний реєстр сімей Тернополя, які перебувають у складних фінансових та життєвих обставинах з метою впорядкування обліку найбільш соціально-незахищених та малозабезпечених мешканців міста

Тернопільські ветерани просять всіх лідерів національно-демократичних партій … саморозпуститися і створити одну потужну силу