У День гніву відбувся Gun Open Day

Поділитися


День відкритих дверей Української асоціації власників зброї став найкращою демонстрацією здорового ставлення до зброї.

14 травня 2011 року у спортивно-стрілецькому комплексі «Сапсан» відбувся Gun Open Day, в рамках якого члени Української асоціації власників зброї активно спілкувалися та змагалися у влучності зі стрільби з пістолета, карабіна та мисливської рушниці.

Боротьба була запеклою, і усі з нетерпінням очікували остаточного підрахунку влучних пострілів. Переможцем змагань став Олексій Юзефов з результатом 166 балів. Друге місце дісталося Олександру Соболеву, який набрав 163 бали, а 160 очок принесли «бронзу» Олександру Калугіну.

Окремий приз від мережі столичних АЗС «КЛО» у вигляді позолоченого заправочного пістолета та 150 літрів бензину був вручений найкращому стрільцю з пістолета Миколаю Єрохіну, який вибив 78 з 80. Результат, гідний змагань на найвищому рівні.

Лише змаганнями організатори Gun Open Day не обмежилися. Для гостей заходу магазин PARABELLUM обладнав стрілецький майданчик, де усі бажаючі могли постріляти холостими набоями з культових моделей зброї: пістолета ТТ, автоматів АКС-74У та АКМС, пістолетів-кулеметів ППШ та ППС, кулеметів ДП-27, ПК, MG-34. Але справжній фурор викликав кулемет ДШК, постріли з якого були чутні далеко за межами «Сапсану».

Також будь-хто з присутніх міг пройти діагностику складу тіла та отримати рекомендації, як досягти оптимальної ваги, на стенді клуба здоров’я Dr. Korper Health Club.

А розважала гостей група з мовцем за себе назвою «Диверсанти».

«Невимушена атмосфера, чудовий відпочинок, приємні люди та якісне спілкування – незмінні складові Gun Open Day. Ми зробили ще один крок до нормального сприйняття зброї нашим суспільством. И хоча це лише початок великого шляху, ми впевнені, що в Україні буде Закон про зброю, який дасть українцям право на володіння та приховане носіння короткоствольної нарізної зброї», – каже Голова Наглядової ради Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін.

Партнерами GUN OPEN DAY стали магазин військової історії PARABELLUM, столична мережа АЗС «КЛО», реєстратор доменних імен imena.ua, клуб здоров’я Dr. Korper Health Club, студія «Лимон», а також курс виживання Warrior Way.

 

Дізнатися більше про Українську асоціацію власників зброї
та подивитися фотозвіт з GUN OPEN DAY можна:

на офіційному сайті http://www.zbroya.info/

у соціальних мережах http://www.facebook.com/zbroya.info

http://twitter.com/zbroya_info

http://vkontakte.ru/id100297614

«Зарніци» на Тернопільщині не буде

24 травня – обмеження електропостачання в Збаразькому районі