У нiч з 15 червня на 16-те побачимо повне мiсячне затемнення!

Поділитися
А всього в 2011 роцi буде шiсть затемнень. Останнiй раз таке спостерiгали 20 рокiв тому, коли розпався Радянський Союз, — лякають деякi астрологи.

— Для України та її жителiв особливо важливi перiоди мiсячних затемнень, — вважає Вадим Севрюков, астролог, керiвник Київського
центру езотеричних практик i традицiй “Гармонiя”
. — Бо сучасна держава Україна народилася в час повного мiсяця. А мiсячне затемнення, як вiдомо, завше буває пiд час повнi.

Якщо двох часткових сонячних затемнень (1 червня та 1 липня) на територiї України не буде видно, то в нiч з 15 червня на 16-те матимемо змогу спостерiгати повне мiсячне затемнення. Тим паче, що воно буде доволi унiкальним — тривалiсть повної фази затемнення становитиме 1 годину 39 хвилин.

Чи впливають затемнення на людей? З погляду астрологiї, Земля, Сонце, Мiсяць та iншi небеснi тiла, а також жителi планети не iснують окремо однi вiд одних, а становлять єдиний живий органiзм, в якому все взаємозв’язане, пронизане одними ритмами. Тому такий вплив є неминучим.

— На зорянiй картi нашої держави Мiсяць є iндикатором народу, — пояснює харкiвський астролог Олена Максимова. — Тому не радила б
можновладцям в перiоди мiсячних затемнень ухвалювати важливi державнi рiшення, бо вони можуть викликати невдоволення народу.

— Прийнято вважати, що у перiод затемнень зростає обурення народних мас, — каже Iрина Журавльова, президент Всеукраїнської асоцiацiї астрологiв. — Але я розглядала зоряну карту нашої країни на цей перiод — червень-липень i нiчого незвичайного, нiяких “розколiв”, “розпадiв” не побачила.

Так, шiсть затемнень на рiк — це справдi багато. Дехто з астрологiв навiть згадує, що така велика кiлькiсть затемнень була й у 1917 роцi, в рiк Жовтневої революцiї та в iншi неспокiйнi часи. Може, це збiг, а може й нi. Але часто спекулюють на таких  зiставленнях.

Зрештою, пам’ятаєте повне сонячне затемнення 11 серпня 1999 року, яке було над Європою? Усi пророкували тодi якийсь великий крах. Але нiчого, Європа вижила. Тож, думаю, i українцям не варто боятися двох найближчих сонячних затемнень. Бо, по-перше, вони частковi, а по-друге, їх не буде видно на нашiй територiї, повідомляє   Експрес

У ТОП-5 підприємств-забруднювачів довкілля Кременецький КП „Міськводгосп”

Тернопільська влада обіцяє запустити Кременецький цукрозавод