У Теребовлі впіймали підприємця, який “накрутив” на 300 тисяч

Поділитися

Прокуратурою Теребовлянського району завершено досудове слідство та направлено до суду кримінальну справу за обвинуваченням керівника місцевого підприємства за ст. 364 та ст. 190 Кримінального кодексу України.

Як повідомив прокурор Теребовлянського району Вадим Миронов, досудовим слідством встановлено, що підприємець, впродовж 2006-2008 років, зловживаючи своїм службовим становищем, заволодів чужим майном шляхом шахрайства на загальну суму понад 287 тисяч гривень.
У матеріалах кримінальної справи задокументовано 6 епізодів злочинних схем шахрая.
Зокрема, у червні 2006 року керівник підприємства уклав з одним із банків два договори. Один – кредитний на одержання 80 800 гривень позики, а другий – застави трактора вартістю 90 000 грн. У подальшому, службовець зняв заставлений у банку трактор з обліку в інспекції державного технічного нагляду та продав його за 3 тисяч євро, внаслідок чого ухилився від повернення банку частини одержаного кредиту в сумі 31 050 грн. та сплати понад 10 тис. грн. відсотків за користування кредитом.
У серпні 2007 року підприємець уклав з директором ТОВ угоду про ремонт екскаватора, однак взяті на себе зобов’язання навіть не планував виконувати. Шляхом шахрайства він заволодів і технікою, і 11-ма тисячами гривень, які призначалися на ремонт.
У квітні 2008 року спритник, уклавши угоду про придбання та ремонт екскаватора ще з одним підприємцем, заволодів його коштами в сумі 80 000 грн.
За аналогічною шахрайською схемою службовець цього ж року “кинув” на гроші ще двох підприємців, які також уклали з ним угоди на ремонт тракторів.
Від махінацій шахрая зазнав втрат і Почаївський комбінат комунальних підприємств. Останні уклали з підприємцем договір на ремонт трактора та перерахували на його рахунок 70 тисяч гривень.
Кримінальна справа надіслана до Теребовлянського райсуду, повідомили “Про все” у прес-службі прокуратури області

Чин Соборовання у Зарваниці

У Мшанці відсвяткували 140-річчя заснування школи