Український вчитель винайшов “Вічний календар”

Поділитися

В Україні шкільний учитель фізики Олександр Макарчук створив свій варіант системи літочислення – “Вічний календар”. Він запропонував розділити рік на 13 місяців, а кожен з них – на 28 днів. Свій винахід Макарчук вже запатентував, але ніяк не може впровадити на практиці, передають “Подробиці”.

Необхідність зміни Григоріанського календаря винахідник обгрунтовує тим, що зараз за кожен рік “втрачається” декілька секунд, а ввівши новий місяць Грибень між серпнем і вереснем, проблему можна розв’язати.
Дружина Макарчука Лідія розповідає, що новий календар вже запатентували в Києві, причому оцінили винахід повною мірою і пообіцяли Нобелівську премію. Сама вона відмічає, що новий календар сподобається, передусім, бухгалтерам, оскільки вираховувати зарплату стане простіше.
Олександр Макарчук вже звернувся з приводу впровадження винаходу в Міжнародний астрономічний союз і Всесвітню асоціацію календарів, але там листи від простих громадян не розглядають. Українські чиновники допомагати просувати нововведення не збираються.
Експерти також скептично налаштовані відносно майбутнього “Вічного календаря”. Академік, доктор історичних наук Василь Балух вважає, що ідея Макарчука не позбавлена сенсу, але світ не готовий до таких глобальних змін. Причому, за його словами, це спричинить ще і колапс в історичній науці, оскільки доведеться
переписувати усю історію наново – за новим календарем.
Тим часом ООН вже розглядає можливість переходу на нову систему літочислення. Серед варіантів – календар, в якому рік починається з неділі, а в тижні додається ще одна субота. Крім того, не виключений і варіант “Симетричного календаря” : кожен місяць починається з понеділка, але кількість днів в лютому,
травні, серпні і листопаді збільшується до 35.

Російські дивізії СС на службі гітлерівської Німеччини у період Другої світової війни

Дедалі більше українців працюють «по-чорному»