Вже відомо скільки телевізорів змушені були кулити підприєці і батьки

Поділитися

На контролі в керівника області й питання забезпечення навчальних закладів Тернопільщини телевізорами, повідомляє сайт ОДА.

Днями довелось почути, що з батьків учнів тернопільських шкіл почали збирати кошти на придбання… телевізорів. Тернополяни – не селяни. вчинили скандал. Людей прямим текстом відправили до..губернатора. За неофіційною інформацією, таке “новаторство” з телевізією Хоптян затіяв за ініціативи… прем’єр-міністра. Нібито “телеящики” – один з родинних бізнесів Миколи Яновича. Що ж робиться з “телевізійною” пропагандою, читайте нижче в “офіціозі.

Аналіз засвідчив, що з 22 грудня 2010 року по 12 травня  2011 року 850 загальноосвітніх  навчальних закладів області  оснащені телевізорами, що становить  98%, з них  669 – плазмовими, що становить 77,2%.

Необхідно ще забезпечити 17 загальноосвітніх шкіл телевізорами, що становить 2 відсотки.

Із 637 загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ та І-ІІІ ступенів  телевізорами   забезпечені  637 (100%). Плазмовими телевізорами – 607 (95,3%).  Стовідсоткове  забезпечення телевізорами  закладів даних ступенів  є у всіх 17 районах області та  м.Тернополі.  Плазмовими телевізорами на 100% забезпечені десять районів:  Бережанський, Борщівський, Бучацький, Гусятинський, Збаразький, Лановецький, Монастириський, Підволочиський, Теребовлянський  та  Чортківський.

Чим займається голова Тернопільської облдержадміністрації?

Як губернатор Тернопільщини Хоптян зайнявся туалетами