Зараз покажуть по УТ-1 як на записі програми Савіка Шустера народ повстав проти Партії регіонів

Поділитися

“Такого не припомнят даже старожилы”… Подібного кипіння пристрастей не було ще, здається на жодному ток-шоу. Увечері в середу (з огляду на свята) записували випуск програми Шустера на 6 травня. В другому блоці передачі обговорювали рішення Верховної Ради зобов’язати органи влади вивішувати на День перемоги червоні прапори.

Згідно ще минулорічного опитуванння Центру Разумкова, понад 95% вважають 9 травня святом: 75 – “великим” і 20 – звичайним. Погодьмося, рідкий випадок загальнонаціонального консенсусу. Чи стала би відповідальна влада свідомо розбурхувати цей спокій дратівливим законом про червоні прапори? Відповідальна – ні, а безвідповідальна шукає будь-які способи врятувати рейтинг, який тане неначе сніг на квітневому сонці.

Однак, вчорашня дискусія показала, що задум прикрити червоним рядном провал соціально-економічної політики не вдався. Присутня в аудтиторії фокус-група дітей войни вимагала від представників влади говорити не про ідеологічний, а соціальний аспект проблем ветеранів. Виступи регіоналів (владу представляли Чечетов, Лук’янов, Олійник і мовчазний Надоша) переривалися вигуками “дітей війни”: “Брехня”, “Ганьба”, “Заберіть у нього мікрофон”.

Савік як міг стримував цю групу, але врешті-решт Лук’янов утнув таке, що в студії утворився міні-Майдан. Сенс його тиради полягав у тому, що характер дискусії, мовляв, був би зовсмі іншим, якби в студії сиділи справжні ветерани, а не якісь “ряжен”і. Можливо, Владислав мав на увазі експертів та представників опозиції, однак “діти війни” сприйняли його репліку на свій рахунок.

Савік мусив дати їм слово, інашке б контроль за програмою, як на мене, було би втрачено. Люди про владу говорили таке, що хоч святих винось. Хтось згадав репілку пораду Азарова не скиглити, а взятися за лопати: “Мені 72 роки. Я з 5 років машу лопатою. Можу я колись від неї відпочити!?”. Хтось пригадав Миколі Яновичу “дешеву капусту” аж по 22 гривні. Хсось розповів, що в усіх церквах України моляться, щоб Господь дав сил “пережить донецьку власть”. Якась жіночка, ледве не плачучи, сказала, що готова впасти на коліна перед Чечетовим, аби лише регіонали швидше пішли від влади…

Цитати – приблизні, але сподіваюсь, що всі охочі зможуть їх побачити в запису 6 травня, попри те, що учасники дискусії від ПР, напевне, зацікавлені в тому, щоб підредагувати отаке не дуже вдале спілкування влади з народом.

Важка шапка Мономаха, що там вже казати…

http://blogs.pravda.com.ua

Дорогі матері Тернопільщини!

У Лановецькому районі промислове виробництво впало “нижче плінтуса”!!!