16 червня у Бучачі працюватиме мобільна податкова бригада

Поділитися

Представники ДПА в Тернопільській області 16 червня 2011 року розглядатимуть звернення та запити платників податків щодо застосування норм податкового законодавства у Бучачі.

З метою підвищення рівня довіри українського суспільства до державної податкової служби у ДПА в Тернопільській області створено виїзну мобільну бригаду з розгляду звернень, запитів платників податків щодо застосування норм податкового законодавства. В рамках цього проекту фахівці ДПА в Тернопільській області 16 червня 2011 року розглядатимуть звернення та запити платників податків щодо застосування норм податкового законодавства у Бучачі. Зокрема, з 9.00 год. до 10.00 год. заступник голови ДПА в Тернопільській області Ігор Шиманський відповідатиме під час телефонної «гарячої» лінії на дзвінки громадян за номером телефону 2-22-55. Ігор Йосипович проведе також з 10.00 год. до 11.00 год. виїзний особистий прийом громадян у приймальні громадян Бучацької МДПІ (м. Бучач, Майдан Волі, 1, кабінет №7). Номер телефону для попереднього запису – 2-19-49.

В 11.00 год. у великому залі засідань Бучацької районної ради розпочне роботу семінар із громадянами та суб’єктами господарювання з актуальних питань оподаткування податком на доходи фізичних осіб і підприємницької діяльності, ПДВ, податком на прибуток. Учасники семінару матимуть змогу ознайомитися із перевагами подання звітності до органів ДПС в електронному вигляді та порядком розгляду звернень громадян до органів податкової служби, а також обговорити окремі положення Податкового кодексу України. Лектори – провідні фахівці ДПА в Тернопільській області.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у вказаних заходах.

 

ДПА в Тернопільській області

У Тернополі презентували аудіокнигу Любомира Гузара «Суспільство і влада»

Бучацькі податківці попередили нелегальне видобуваня надр у районі