ТОГО «Асоціація захисників безпритульних тварин «Ноїв ковчег» 19 червня  2011 року о 14.00 годині планує провести під девізом «Для дружби не важлива порода!» другу виставку-конкурс Тернопільської області на кращу безпородну та породисту  собаку, яка проживає з господарем .

Ця виставка-конкурс собак  проводиться вдруге в Тернополі організована з метою популяризації безпородних тварин. Хочеться показати нашому місту та країні, що всі тварини рівні, незалежно від породи, володіють різними талантами і приносять щастя і радість своїм власникам. Вашому вихованцеві не обов’язково бути супер слухняним, виконувати нормативи собачих іспитів, а досить просто прийти і покрасуватися разом з вами і отримати море задоволення і просто чудово провести час!

Організатори конкурсу хочуть показати, що навіть безпородні домашні улюбленці – розумні і радують своїх господарів.

У Тернополі вдруге буде проходити виставка собак, де за звання найоригінальнішої собаки будуть боротися самі незрівнянні представники родини собачих. У них немає родоводів і рідко коли відома їх точна дата народження, зате вони самі улюблені, найвірніші, найвідданіші, і самі унікальні! Учасникам не потрібно мати довгий родовід, відповідати стандартам породи і проходити всі премудрості вищої собачої школи – треба просто бути самим собою! Майбутньому чемпіону необхідно не тільки перемогти суперників у своєму рингу, але й проявити всю свою майстерність.

ТОГО «Асоціація захисників безпритульних тварин «Ноїв ковчег» запрошує всіх власників та любителів незрівнянних собак взяти участь у «Виставці-конкурсі» собак, яка буде проводитися в Тернополі в парку ТОПІЛЬЧЕ на “Козацькому острові” ( дерев”яний замок ) 19 червня 2011 року о 14.00 годині.

Вам нема з ким брати участь? Не турбуйтеся, приходьте повболівати за учасників! Адже такої гострої боротьби вам ще не доводилося бачити. А можливо Ви зможете допомогти нам у проведенні виставки і стати спонсорами подарунків для наших учасників – ми і всі учасники виставки будемо Вам дуже вдячні !!!

 

Умови реєстрації та присутності на виставці:
1. Вартість реєстрації – 20 гривень (в реєстраційний пакет входить – подарунок для собаки та Диплом учасника). Не забувайте, що захід несе Благодійну функцію, всі зібрані кошти будуть направлені на благо знедолених тварин!
Інформація про зібраних засобах буде висвітлена на сайті .

2. Собака повинна бути соціалізованості (неагресивна, не боятися натовпу людей і собак)
3. Собака повинна знаходитися на повідку (якщо необхідно, беріть намордник)
4. За собакою в плині виставки прибирає власник

ПРОГРАМА ВИСТАВКИ – КОНКУРСУ

1. Представлення собак та розповідь цікавих історій про них

2.  Самий слухняний собака

3. Конкурс – кращий собачий костюм

4. Самий вихований собака

5. Оригінальний номер за участю тварини
6. Змагання пара господар + вихованець – схожість між господарем 
    і твариною

7.  Конкурс - кращий співак
8.  Найоригінальніший окрас
9.  Найрозумніша собака
10. Найкращий цуцик
11. Конкурс найшвидшого поїдання сосиски
12. Собака глядацьких симпатій

13. Конкурс на кращу, розмальовану під собаку дитину;
Для всіх учасників обов'язкова

попередня реєстрація, яка буде

проходити до 12 червня 2011 року

здійснити реєстрацію ви можете:
на сайті - http://noivkovcheg.com.ua/guestbook/

по e-mail - lili1404@meta.ua ;

096.242-59-28

та http://noivkovcheg.com.ua/forum/viewtopic.php?f=23&t=19


Анкета (яку треба буде заповнити і залишити в темі,

прикріпивши до повідомлення lili1404@meta.ua ) . ONLAIN - риєстрація http://noivkovcheg.com.ua/forum/viewtopic.php?f=23&t=19 :
1.Кличка собаки
2. Розмір собаки (у см в холці)
3. Вік собаки
4. ПІБ власника
5. По-можливості, викладіть фото вашого вихованця
6. Ваші контакти ( телефон , емайл ).

 


На нашій виставці буде представлена фотовиставка собак, які залишилися без господаря, або ніколи його не мали, але вони так мріють про нього все своє життя. Ви зможете взяти для себе справжнього друга, та подарувати другий шанс тварині на щасливе життя !

Напишіть відгук