Анатолій Дністровий і видавництво «Грані-Т» відвідали Тернопіль

Поділитися

16 червня київське видавництво «Грані-Т» і письменник Анатолій Дністровий зустрілися з тернопільськими читачами. Відбулося одразу три зустрічі – з викладачами та студентами Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя, Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка та читачами в міській книгарні «Є». Гості презентували серію інтелектуальної есеїстики «De profundis», у рамках якої вийшли книги есе письменників Юрія Іздрика, Івана Андрусяка, Євгенії Кононенко, Степана Процюка, істориків Ярослава Грицака, Романа Шпорлюка, літературознавців Леоніда Ушкалова, Віри Агеєвої та багатьох інших авторів.

В ході презентації серії Дністровий представив свою книгу «Письмо з околиці». Це вибрана есеїстика письменника, написана впродовж 2000-2009 років, його міркування про природу літературної творчості, сучасну філософію, улюблене кіно та літературу.

Гості також поділилися видавничими планами. В рамках проекту «De profundis» вийдуть одразу дві книги сучасного американського історика Тимоті Снайдера «Червоний князь» (про українського полковника Василя Вишиваного-Габсбурґа) та «Криваві землі: Європа між Гітлером і Сталіним». Водночас видавництво готує до друку вибрані есе видатного польського філософа Лешека Колаковського, яке готують історик Ярослав Грицак та поетка Богдана Матіяш.

Регіональний представник видавництва Тетяна Мельник з приємністю зазначила, що зустрічі тернополян із авторами видавництва «Грані-Т» будуть частими та проводитимуться як із дітьми, так і з дорослими, що дозволяє робити багатий асортимент видавництва, розрахований на різні вікові категорії читачів.

Оголошено рейтинг гімназій Тернопільської області

Молитвою та покладанням квітів представники влади та громадськості вшанують пам’ять жертв війни