Фракція Партії регіонів у Тернопільській облраді: рада має відкинути політичні амбіції і працювати на розвиток краю та добробут його жителів

Поділитися

Під час четвертого пленарного засідання сорокової сесії Тернопільської облради, фракція Партії регіонів виявила принципову позицію, яка спонукала представницький орган області відмовитися від розгляду політичних питань і взятися за господарські.

Зокрема, представники фракції Партії регіонів в облраді категорично виступили проти того, що до проекту порядку денного потрапили політичні  питання, які навіть не розглядалися ні на погоджувальній раді фракцій, ні на президії. З цього приводу  член фракції Партії регіонів в облраді, голова міжфракційного об’єднання «Стабільність та реформи» Ярослава П’яла виступила з відповідною заявою про те, що всі політичні питання мають бути виключені з порядку денного і обласна рада має приступити до розгляду вкрай важливих господарських питань, серед яких прийняття програм соціально-економічного та культурного розвитку, внесення змін до бюджету області.

Фракція Партії регіонів закликали відкинути усі політичні амбіції і взятися до ефективної роботи над господарськими питаннями, від вирішення яких залежить розвиток краю та добробут його жителів.

Представник фракції Партії регіонів також звернула увагу депутатів на вкрай незадовільну підготовку роботи сесії, зазначивши, що за два попередні роки роботи цієї ради ще не було такої поганої її організації. Вже стала звичною відсутність голови обласної ради, представника ВО «Свобода», який за вояжами та подорожами за кордон та участю у різних політичних акціях забуває про свої основні обов’язки.

Після тривалої дискусії щодо порядку денного обласна рада таки приступила до розгляду господарських питань, в якому активну участь взяли фракція Партії регіонів. Зокрема за її участі було прийнято обласні програми кінообслуговування населення області на 2011 рік та реорганізації комунального підприємства «Кінодністер», забезпечення функціонування  обласної комунальної експериментальної школи мистецтв та зміни до обласної програми розвитку аеропорту «Тернопіль» на 2010-2011 роки.

На завершення депутати з інших фракцій погодились з висновками фракції Партії регіонів щодо неорганізованості роботи сесії обласної ради, адже протягом цілого сесійного дня обласна рада загалом спромоглася розглянути лише чотири питання порядку денного, повідомляє сайт Партії регіонів на Тернопільщині

МТС презентував брендовані телефони

«Укрзалізниця» має ввести цільову доплату на проїзд пільговикам»