Губернатор Тернопільщини нагородив журналіста, який йшов під червоними знаменами 9 травня і співав “катюшу”

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян з нагоди професійного свята відзначив журналістів області. Керівник Тернопільщини вручив представникам засобів масової інформації грамоти, подарунки та квіти, а також побажав міцного здоров’я, щастя, любові та натхнення.

«Сьогодні я хочу привітати усіх журналістів з нагоди професійного свята, – сказав у вітальному слові Валентин Хоптян. – Саме ви – представники четвертої влади допомагаєте нам розбудовувати наше суспільство, вносячи свої правки та корективи».

Валентин Хоптян вручив журналістам подарунки та квіти.

«Я бажаю вам міцного здоров’я, – бо саме це є фундаментом нашого життя, нехай ваші оселі ніколи не обминає щастя, любов та достаток, а натхнення ніколи не полишає вас», – підсумував Валентин Хоптян.

Він також наголосив, що захист вільної преси та свободи слова є непорушним пріоритетом державної політики.

Україна та керівництво держави зацікавлені у тому, щоб в нашій країні вільно видавалися будь-які друковані та електронні ЗМІ.

«Незалежна Україна неможлива без незалежної преси! На цьому наголошує Президент України Віктор Янукович – цю думку поділяють і підтримують усі, хто зібрався у цій святковій залі», – сказав голова ТОДА.

Від імені обласної влади голова ТОДА вручив квіти та подарунки ветеранам Тернопільської журналістики: Шепеленко Михайлу Трохимовичу, Шахраю Володимиру Кузьмовичу, Толкачовій Лідії Федорівні, Гульку Ярославу Гавриловичу.

Крім того, за вагомий внесок у розвиток інформаційного простору області, високий професіоналізм та з нагоди Дня журналіста, грамотами Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільської обласної ради було нагороджено ряд працівників місцевих ЗМІ.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Тернопільщина підтримала ініціативу партії ВО «Батьківщина» щодо захисту української землі

Прокурор Тернопілля не забув про журналістів