Інвестиційні проекти Нідерландів хочуть впровадити у Тернополі

Поділитися

17 червня міський голова Тернополя Сергій Надал зустрівся з Другим секретарем Посла Королівства Нідерланди в Україні Рогіром ван Тоореном. Коло інтересів гостя окреслюється економічною співпрацею України та Нідерландів. Зокрема, обговорили можливість втілення економічних проектів Нідерландів у місті.

Тернопіль посол визначає як пріоритетне місто щодо надання проектних грантів. Йшла мова і про інвестиції та впровадження освітніх програм Посольства Королівства Нідерланди, повідомляє сайт міської ради.

Під час зустрічі, міський голова Сергій Надал, зазначив:

«Ми створюємо режим максимального сприяння інвесторам, які приходять у місто зі своїми інвестиціями. У найкоротші терміни оформляємо всі необхідні документи, аби освоєння інвестицій було швидким, і, звісно, ефективним для нашого міста. Ми маємо що розвивати і маємо чим гордитися. У центрі нашого міста розташоване озеро, яке займає майже 300 га площі. У серпні тут відбудеться чемпіонат з водо-моторного спорту. Крім того, Тернопіль є студентським містом, оскільки у нас з 217 тисяч населення майже 30 тисяч студентів».

Посол Королівства Нідерланди в Україні Рогір ван Тоорен, зокрема, зазначив:

«Мені дуже приємно, що ми співпрацюємо з Тернопільським Національним економічним університетом, в якому є україно-нідерландський факультет. Це дає багато переваг як для Тернополя, так і для студентів, які там навчаються. Ми шукаємо шляхи для співпраці з Тернополем у двох напрямках – інвестицій та торгівлі. Перед поїздкою сюди я перевірив статистичні дані про економічний розвиток Тернополя. Був вражений тим, скільки роботи зроблено, щоб вдосконалити промисловість, господарство та загалом впровадити щось нове в економіку. Це стосується не лише сфери інформаційних технологій,  багато цікавих впроваджень є і у сфері туризму. Це мене приємно вразило».

За кошти уряду США у Тернополі збудують міжобласну лабораторію з дослідження небезпечних інфекцій

Тернопільська облрада ухвалила рішення про заборону продажу алкогольних напоїв під час Всеукраїнської прощі до Зарваниці