Як пройшли ХХІ сільські спортивні ігри на Гусятинщині

Поділитися

Всі ми ще з самого раннього дитинства знаємо, що рух – це життя, активний рух – здорове життя. Більшість сучасних людей ведуть відносно спокійний і навіть сидячий спосіб життя. Правильне і здорове харчування поодинці не зможе забезпечити здоров’я і красу нашого тіла. На допомогу нам приходить спорт. Щоденні заняття спортом – ось запорука здоров’я і краси. Дуже багато для розвитку спорту у районі роблять відділ у справах фізичної культури і спорту РДА та фізкультурно-спортивне товариство «Колос» – «Спорт для всіх». Минулої неділі на стадіоні «Збруч», що у райцентрі, пройшли ХХІ сільські спортивні ігри Гусятинщини. У змаганнях з восьми видів спорту взяли участь 31 сільська та селищна команди. Силу та спритність демонстрували 455 спортсменів.

За традицією, після шикування на футбольному полі, привітань, вручення хліба-солі почесним гостям і підняття прапора змагання попередніми їх переможцями, команди-учасниці були розділені для демонстрування результатів. На кожному майданчику точилася справжня боротьба за першість. Кожен спортсмен прагнув перемоги над суперником. А вона, як відомо, завжди дається нелегко, вершина слави підкоряється сильнішим, витривалішим, спритнішим. І суддям змагань довелося сутужно, адже визначити переможця – нелегко, бо долі секунди часу впливали на кінцевий результат. Та попри все – називаємо найсильніших.

Перше загальнокомандне місце завоювала Васильковецька сільська рада, на другому – Гусятинська селищна рада, третє місце посіла Увислівська сільська рада.

У міні-футболі найсильнішою стала команда з Городниці ), друге місце – у Гусятина, третє – у Яблунова.

В змаганнях з пляжного волейболу І місце – Хлопівка, ІІ місце – Городниця, ІІІ місце – Личківці.

З перетягування линви І місце – Оришківці (фото 5), ІІ місце – Чабарівка, ІІІ місце – Васильківці.

У змаганнях з легкоатлетичної естафети І місце – Гусятин , ІІ місце – Городниця, ІІІ місце – у Чабарівки.

В поєдинку спортивних сімей взяли участь 6 родин. Перемогу завоювала сім’я з Увисли Ярослав, Олександра та їх донька Марія Возьні . На другому місці – сім’я Дмитришиних з Верхівців, на третьому – сім’я Гаврилюків із Самолусківців.

У змаганнях з армспорту особисту першість здобув Ігор Хома з Чабарівки, на другому місці – Андрій Балабух з Яблунова, на третьому – Ігор Зрайчик з Оришківців.

У гирьовому спорті командну перемогу святкувала дружина з Верхівців , на другому місці – Васильківці, на третьому – Гадинківці. Найкращий результат в особистій першості показав Іван Бригідир з Увисли, на другому місці – Андрій Павлюк з Васильківців, на третьому – Сергій Дмитришин з Верхівців.

З дартсу серед працівників сільських рад перемогу серед жінок здобула Вільхівчицький сільський голова Оксана Чичун, серед чоловіків – Гусятинський селищний голова Михайло Савчук.

Команди-переможці змагань нагороджені кубками, грамотами, а учасники – пам’ятними медалями та грамотами.

З приємністю хочеться відзначити, що Городниця була представлена на змаганнях у трьох видах, де завоювала одне перше і два других призових місця. Якби село виставило ще кілька команд з різних видів спорту, то, можливо б, стало переможцем сільських спортивних ігор.

Все популярнішим стає у районі пляжний волейбол. Сьогодні, крім Гусятина, ним активно займаються у Хлопівці, Городниці, Увислі та Гадинківцях, повідомляє http://www.гусятин.com.ua

А село Верхівці стало відомим у нашому краю і далеко за його межами завдяки сильній команді гирьовиків. Тут треба віддати належне любителям-ентузіастам Андрію Салику, Івану Федишину та Сергію Дмитришину, які не лише самі активно займаються з гирями, але зуміли прищепити любов до цього виду спорту й багатьом своїм односельцям.

Щодо Оришківців, то вже десять років поспіль у районі немає рівних сільській команді з перетягування линви, а Ігор Зрайчик донині залишається незмінним капітаном команди і пропагандистом здорового способу життя.

Порадували нас цього року початківці. Варто сказати добре слово про збірні команди Суходолу і Вільхівчика, які вперше взяли участь у спартакіаді, але зуміли добитись досить непоганих результатів. Так тримати і надалі!

Підприємець з Хоросткова І. Куницький нагородив спортсменів-гирьовиків команд-переможців особистою грошовою премією.

О. ВІЛЬК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У Козівській райраді зайнялися… дискотеками

Тернопільські “Баби” вже дійшли до Львова (відео)